MERC SLR REPLICA

MERC SLR REPLICA

Član
dobro je ovo preradjeno, sto edo rece obicno ne lici na ono na sta treba da lici, ovdje to nije slucaj;)
 
Član
Ih koliko li je ovdje sati rada potroseno, zivaca....sve u svemu dobro odradjen posao :icon_biggrin:
 
Član
Znam za ovo to je bilo kad je SLR prezentovan kao koncept auto 1999.godine u Detroitu. Poslije toga se mogao kupit model SLR-a kao igracka ili za kolekcionare.

Taj tip iz Poljske koji ima Radionu za resturaciju starih vozila je kupio Model SLR-a u skali od 18:1 i uzeo sve mjere sa tog Autica. Poslije toga je kupio W126 500 SEL i napravio od nje SLR-a, godinu dana prije premijere pravog SLR-a. To je bio veliki skandal za Mercedesa i oni su pokusali preko Advokata da mu oduzmu to auto ali nisu uspjeli.
 
Član
jaba78 je napisao(la):
Znam za ovo to je bilo kad je SLR prezentovan kao koncept auto 1999.godine u Detroitu. Poslije toga se mogao kupit model SLR-a kao igracka ili za kolekcionare.

Taj tip iz Poljske koji ima Radionu za resturaciju starih vozila je kupio Model SLR-a u skali od 18:1 i uzeo sve mjere sa tog Autica. Poslije toga je kupio W126 500 SEL i napravio od nje SLR-a, godinu dana prije premijere pravog SLR-a. To je bio veliki skandal za Mercedesa i oni su pokusali preko Advokata da mu oduzmu to auto ali nisu uspjeli.

zanimljiva prica, zanimljiv lik :cool:
 
Član
Je*es mi sve ako bi ja na prvi pogled skontao da nije pravi ... :lol:

Uradio ga je bas momacki, a ova prica je extra. Ako je istina, suknuo im ga je da valja :lol:
 
Član
Stara je ovo prica i kao sto jaba rece sjecam se te price s modelom.

U glavnom sv aka mu cast rijetko da je neko napravio da valja, i da covjek moze biti ponosan na repliku
 
Ko je imo priliku da vidi uzivo pravog SLR-a shvatit ce da ovaj nije ni blizu.Jedina firma koja radi savrsene replike je
http://www.supereplicas.com/
 
Član
kao sto jaba78 rekao tako je i bilo bash sam na tv-u gledao na nekom njemackom kanalu cak su ga tuzili htjeli da im ostetu plati u milionskim ciframa ja mislim jer ih je bash osramotio :lol:
 
Dobro je ispa samo ponekad neznam zasto ovo ljudi uopste rade? Zar mu nije ljepse skupit pare i uzet neki polovni ili cak novi znam da su skupi ali j.biga!:icon_rolleyes:
 
Član
Mica MNE je napisao(la):
Dobro je ispa samo ponekad neznam zasto ovo ljudi uopste rade? Zar mu nije ljepse skupit pare i uzet neki polovni ili cak novi znam da su skupi ali j.biga!:icon_rolleyes:

kako uzeti auto koje kosta 350k eura, uz to i limitirana serija :)
jos je ovaj je to uradio prije nego je izasao serijski model ;)
 
Top