Meet Mostar Pista 22.8.2010

Meet Mostar Pista 22.8.2010

Član
U Sarajevu je prosle godine svaki vikend bilo okupljanja, dolazilo nekad i po 50-ak auta na njih.

Al nema se pista, policija malo malo zaj*aje, pa ove godine slabo se ko skupi...
 
BHT Ovisnik
to vama jest belaj,vamo sreca policija ne zaj*aje,do prije nekoliko godine bilo ilegalno,sada legalno,fin prostor,al opet je manjenego prije,al evo preko foruma je malo zivnulo,raja se upoznaje,pa se siri lagano:icon_biggrin:
 
VR6Boki je napisao(la):
U Sarajevu je prosle godine svaki vikend bilo okupljanja, dolazilo nekad i po 50-ak auta na njih.

Al nema se pista, policija malo malo zaj*aje, pa ove godine slabo se ko skupi...

A znam, najveći problem je mjesto okupljanja, nije problem okupiti ljude. :icon_confused:
Sreća je pa je pista u Mostaru slobodna za takve stvari ;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Kadjo slajdra ko lud, lose je isao skroz
Ali sumnjam da je samo do slajdranja.Ako slajdra u pocetku prvom i drugom poslije bi ga ipak trebao sustici,ipak je 40 konja jaci ali nije uspio dostici prednost sto je golf napravio u pocetku,mislim da kadet ima i nekih drugih problema.
 
Član
Neznam treba mu pod haubu zavirit malo :D


Daj iduci put povedite meni malo konkurencije nesto cirka 90-95 ks :) da se ganjamo malo :cool:
 
Član
:cool::cool: Sta mislite iduci put da napravimo meet al malo kasnije negdje oko 5-6 da pocnemo i dok je sunca na pisti da budemo a kasnije u grad
 
Član
ma kasnije idemo u 12 je prerano cece cvrknuli smo ko oni cevapi! :D a zelembać ide ko poplava ja kad sam se trkao s njim sam ga ostavio jedva 20 metara a imam 50hp vise od njega neulazim u detalje ali goflacija ide do jaja!
 
Top