MC STOJAN ft ANABELA - DJ PUMPAJ :S

MC STOJAN ft ANABELA - DJ PUMPAJ :S

Jel oni s ovim Slagerom prave pjesme il sazaljenja il su svi ovako kolektivno grohnuli , koje sranje ccc

http://www.youtube.com/watch?v=_tk29H71WlE&feature=player_embedded
 
Član
Goru pesmu nisam čuo odavno, tj. možda i nikad...Stojan je tebao da se pridržava onoga bičuj me:lol:
 
Član
ovaj stojan je takav krembil da to nema na svijetu
jedino onaj Ila ima odvratnije stvari od stojana glazbeno i liricki talentirani ko crno ispod nokta
 
Član
Al meni je humoristicno kad se furaju na americke repere pa u spotu u pozadinu stave auta, a ono jedino miris na retrovizoru vanserijski...mogli su otici na obicni parking pa iskupit kanta hahahah :D
 
tibor987 je napisao(la):
Al meni je humoristicno kad se furaju na americke repere pa u spotu u pozadinu stave auta, a ono jedino miris na retrovizoru vanserijski...mogli su otici na obicni parking pa iskupit kanta hahahah :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: dobarrr

a koja obrada glasa u pm, kad vec nezna u stvarnosti pjevat mora se obradit u fruty "noobs" studiju :lol::lol:
 
SoundLunatic je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Al meni je humoristicno kad se furaju na americke repere pa u spotu u pozadinu stave auta, a ono jedino miris na retrovizoru vanserijski...mogli su otici na obicni parking pa iskupit kanta hahahah :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: dobarrr

a koja obrada glasa u pm, kad vec nezna u stvarnosti pjevat mora se obradit u fruty "noobs" studiju :lol::lol:

fruity je za instrumentale :D :D ne za snimanje vokala :D :D
 
Član
Ma ovo je dno dna :p Em los tekst,em lose zvuci da ne mos slusat ,spot nikakv cuj citroen u spotu a fol lik reper nidje veze a citavu karijeru gradi na 5 recenica teksta samo ih malo preformulise i ne znams sto njega traze za te glupe duete od toliko drugih boljih izvodjaca :icon_rolleyes:
 
cuj ti texta "drzim je na fonu kao rington mogu bih da budem sa njom njom i njom" o allahu dragi smiluj se ovakivm debilima aaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Član
Novi pravac turbo folk rep....Nažalost toga sad ima puno, cvija , elitni odredi i slično...
 
Top