Mazda najbolja

Mazda najbolja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svake godine njemački TÜV (njemačka udruga za tehnički nadzor) objavljuje statistističke podatke prikupljene na obaveznim tehničkim pregledima vozila. U proteklih je godinu dana na ukupno 194 različita modela automobila obavljeno više od sedam milijuna tehničkih pregleda, tijekom kojih je provjeravano gotovo 160 stavki, među ostalim svjetla, kočni sustav, podvozje, ispušni sustav, gubitak ulja, itd. Pokazalo se da su modeli japanskih i njemačkih proizvođača u jasnoj prednosti ako se gleda najmanji postotak uočenih nedostataka. Zlatnu plaketu TÜV-a za najmanje kvarova osvojila je Mazda3 sa samo 1,2 posto u kategoriji automobila starih 2 do 3 godine, a slijede je Mazda2 sa 1,4 posto, VW Golf i Ford Fusion (2,2 posto) te Honda Jazz (2,3 posto).
copy paste je

svaka cast
prvo i drugo mjesto...cestitam
a vw na trecem,nije lose popravili su se izgleda
 
Član
al salu na stranu et moja mazda je presla gotov 11.000 km i cim sam je skino s kamiona isla je 200 ubijo je i nije kap ulja potrosila (a trebala bi s obzirom na nov motor) et sad trebama na servis vakat je :)
 
Član
japanska auta po meni najkvalitetnija ;)meni su rekli kad sam uzmo hondu da nema djelova za to auto...uzmi kadeta...Trebale su mi pakne jednoć naručio naveče ujtru došlo,i ostala sića tako.Na motoru samo zamjenio filtere i remenje,a ulje ne troši nikako,86god jednom smo za dan prešli :icon_eek:800km,nije ni osjetila...a rođak mazdom 626 89god dolazi redovno iz austrije u bih već 6godina al se auto nekvari:cool:....
u 8 godina sam bio 4 :icon_eek:puta kod majstora na tehničkom dobro pregledaju ako nema ništa mjenjati vidimo se na idućem:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top