Mazda 6 MPS

Mazda 6 MPS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
2004715304580742229_rs.jpg


2004789932125024269_rs.jpg


:D
 
Član
Jesu ovo neke koncept slike ili proizvodna verzija??? Ako je production, onda skidam kapu....extra je
 
Član
MA vjerovatno je nece ni proizvodit posto im se ne isplati, puno para to jest puno skuplja od 3 mps a sporija :) mislim imaju isto ks ali mazda 6 je puno teza pa svijet i ako uzima kupi mazdu3
 
Član
ma nije vala nesto tolko, pretjerana je, nadam se da ce malo prikladnije izgledat serijska...
 
Član
covjece ako bude ovaka serijska izgledala, gladovat cu 10 godina, al ce bit moja mater joj....ufffff
 
Član
brijem da mazda 6 mps nije ništa sporija od 3 mps, kad trojka ima samo prednji pogon a šestica ima sva 4, top speed im je isti, a ostalo razmisli ( prednji pogon/sva 4...)
 
Član
pa brzi je prednji...integralni ima da snagu prenese na sva 4, a ovaj samo na dva...pa vidi sta je lakse...
 
Član
Mogo sam uzet 6-cu, ali nisam htio bas zbog brzine....posto je sestice sporija od trice kolko hoces ( na 402m oko 10-15 m) a to je vraski previse. A trica je pravo sportsko auto :) sestica mi je vise limuzina bez obzira kako izgledala ili imala ks.

@corrado mazda 6 0-100 6,6 sec, mazda 3 0-100 6,1 sec. Eto ti sto se tice tog 4x4 "mora" bit brzi
 
Član
pazi, mislim da na samom startu 6-ica iam prednost zbog vece tezine i boljeg gripa an podlogu zbog 2 extra pogonskih tockova, ali kasnije je ubije od 3-e manja tezina i poletnost...

a usto, svako ima svog kupca, ali bi se ja odlucio za mazdu6, tih 0.5 sekundi mi nista ne znaci u svakodnevnom zivotu a imam vece udobnije i komforniej auto...al opet svako ima svoju zurku....
 
Član
Ja sam uvijek bio za sportake koji su laksi :) jebo sportaka od 2t i vise...... to je limuzina...
 
Član
takve volim, da moze potegnut ali inace saltaj u panoramsku voznju, odvrni klimu i odmaraj dupe u koznom sjedalu sa grijacima hehe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top