Mazda 323 1989

Mazda 323 1989

Član
Evo da i ja predstavim svoju makinu.Mazda je 1.6i 63KW 1989 godiste.U dobrom je stanju sto se moze vidjeti na slikama(jest da je prljava ali nema veze).Ima par stinica da se uradi na njoj kao naprimjer lamela i lijevi zglob.Sve u svemu u dobrom je stanju za svoje godiste uzimajuci u obzir da je presla 337 000 masina je odlicna i stvarno dobro vuce.
Kupljena prije 6 god. za nekih 300KM i za sad sam prezadovoljan njom.Potrosnja je oko 7l.U tih 6 godina je vozena samo po selu sto se da vidjeti i na slikama.
11t65qw.jpg
640137.jpg
23hws9w.jpg
2d7fo5k.jpg
2vb93pv.jpg
2vb93pv.jpg
25ahiwz.jpg
3499gt1.jpg
 
Član
Imam istu isto je 1989 1.6i, presla je preko 500.000 km . Samo sto je moja u dosta losijem stanju. Ako se bude radila ove godine postavljacu slike. Mazda je sila :)
 
Član
niej sto je moja ali je predobro auto, ide ko da je vr6 :D, dosta je i stabilna, jedino sto voli potrosit kad je ne stedis na gasu
 
Član
Da mi je neko rekao da ce ova mazda doci kod mene ne bi mu vjerovao. Citam onaj gornji moj post kad pojma nisam imao da cu je mozda jednog dana provozati. Druze prodao si je mom stricu prije par dana trebala bi doci u moje vlasnisto za pola godine kad polozim. Nema sta odlicna je
 
Član
ja imam mazdu 323f bg 1990 godiste isto 1.6i ekstra auto vozim je vec 3 godine... ja sam svoju radio malo limarija sad motor ne zato sto nije valjao vec zato sto sam hteo.... a ova tvoja mi izgleda super komsija mi ima istu takvu i verovali ili ne obrnula milion... mada jest da je sa limom propala totalno ali i on to ne cuva a i sad kaze ako treba negde na put isao bi sa njom. njoj veruje i kaze nikad ga nije ostavila... i jos ide ali eto kilometraza cini svoje cuju se ventili, slabe kocnice hrdja, cuju se lezajevi desni zadnji - prednji levi, otisli zglobovi, zvrci druk lezaj i nece u 3, malo motor zadimi pri prvom paljenju cim se malo isturira prekine ali u vecim obrtajima dimi dakle do 2000 slabo sve preko pojavljuje se dimna zavesa heheheh, al radi bez promena u radu. ali ljudi moji milion je milion, kod njega je dosta godina i kaze motor nije dirat a kod njega je od 1998 godine.... tolko od mene ljubitelja japanaca.... pozzz
 
Top