Max. spustanje GOLF 2

Max. spustanje GOLF 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam u karlovcu na vw skupu gledao golfove trice sa gevindama spustene do kraja a moja niza puno od njih, sa setom amortizera i opruga, nisu sve gevinde iste zato pri kupnji gevindi moras i na to gledati
 
Legend
nije samo do ovjesa....ako hoce bas u pod,mimo gewindi neka nadje i male felge,npr 13-ka ili 14" ,po mogucnosti siroka i to je super izgledom za golfa
 
M A R E X je napisao(la):
E ovako druga zanima koje su to opruge/amortizeri(zajedno narvno)koi mogu najvise da spuste auto,u ovom slucaju golf 2
cuo sam za neke gew. da spustaju i do 9 cm
Ima li sta,da vise spusta??zna li neko nesto o tome???

imam ja opruge i montizae koni sve original crveno meni su bile na 2 pa sam ih skino prije nego sto sam je prodo stvarno su razlika od svega stabilnost i u rupama i neravnosti puno su bolje nego da sjeces ili sastavljas ja ih prodajem sve 4 za 150 km opruge i montizeri
 
Član
Hehhehe u pod zasto da unistis stoj netreba evo ti kolega koji mogu ici pravo neskrecu spustanje do samoga kraja TIRAJ GA U MINUS!
;)
 
Član
Spusti ga koliko ide, nategni neku 185 gumu preko prosirene felge, te kotace u negativ ;)
3070296369_76c081f08c.jpg
 
Legend
Evo dosta raje ti je vec reklo..
kod mene na autu su gewinde, vec nekih 3-4mjeseca, prvo waitec pa sad i FK na waitec oprugama, kod mene je na obje gewinde bilo tacno na sredini navoja, i auto je bilo dobro spusteno.. dakle, od nekih 10-12 cm stelovanja, pa sad skontaj..

sto se tice obicnih amrotizera, ono sto sam vidio na stock amortizerima , weitec sto su kod mene bile, sad ih brum prodaje su bas mangupski spustale, al opet nije to ni blizu low lifera, svakako na gewindama se mogu skinut i granicnici pa onda se moze spustit mnogo mnogo, puno vise nego na bilo kakvim oprugama i amortizerima..

jer same gewinde spustaju u samom startu nekih 30mm, i onda ide sve do 100,120mm pa skontaj..

mislim kad bi je zavrnuo do kraja, auto bi pao na pod sigurno, nebi se moglo vozit nikako, garantujem..

cnic_gsi je napisao(la):
Hehhehe u pod zasto da unistis stoj netreba evo ti kolega koji mogu ici pravo neskrecu spustanje do samoga kraja TIRAJ GA U MINUS!
;)

hahahahah
prejaka slika !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top