Matrix 125 tuning

Matrix 125 tuning

Član
Znaci ovako zelim sebi srediti svog matrixa, i imam nekoliko pitanja.
kazu mi da je onaj filter gljiva dobar i da vidjeo sam dobro izgleda ali u cemu to pomaze, mislim po cemu je bolji :)
također uvijek mi je neko drugi samnom na motoru, zelim da stavim drugi amontizer kao sto Hacker ima, da li bi to bilo moguce :icon_question:
to dvoje je jedino sto me zanima za sada, malo po malo, hvala :)
 
Član
ajde posalji PM Iceman-u,on ima shop svoj,te je ovlasteni serviser i distrubuter Keeway motora i dijelova za iste za podrucje Sarajeva pa ga priupitaj sve sto te zanima ;)
 
Član
Stavljanjem gljive neces dobiti nikakvo povecanje snage dok ne prosiris dizne na karburatoru ili kupis neki veci karburator za sta naravno treba jos para.
Kupi i stavi gljivu, kurci se sa zvukom,a sto se snage tice neces nista dobiti . :D
 
Član
Bechi je napisao(la):
Znaci ovako zelim sebi srediti svog matrixa, i imam nekoliko pitanja.
kazu mi da je onaj filter gljiva dobar i da vidjeo sam dobro izgleda ali u cemu to pomaze, mislim po cemu je bolji :)
također uvijek mi je neko drugi samnom na motoru, zelim da stavim drugi amontizer kao sto Hacker ima, da li bi to bilo moguce :icon_question:
to dvoje je jedino sto me zanima za sada, malo po malo, hvala :)

drug STANKO zivinice najaci sa motorima on ce ti sve lijepo objasniti gljiva ti daje bolji zvuk...i vise ide motor za 5-10 km/h sve zavisi do gljive
 
imam ja keeway matrix-a 49 ccm. malossi remen, remenica, rolnice 5 gr. naravno stavio sam i veci klip... max brzina 100-110 kmh :123: :))
 
Top