maska

maska

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
maska i farovi mali za duga svjetla na masci Perla bijela lajsna i crveni rub je oko maske ako neko naleti na nju nek mi javi
 
Legend
razgledaj malo po ovih "chunerskim golfovima po gradu" neko ti je od njih maznuo ovo, 100%..
 
Član
ma kad ga vidim ima da se zabijem u njeg frontalno i onako mi nista naprijed nema na autu eh da a prije je nestala duboka karambloka perla bijela,maglenke,i duboki spojler takodje javite ako se sretnete sa tim i kristalni zmigavci sa pozicijama plus kristalni crni bocni
 
Član
e jojo rastavit ce ti golfa naprosto, parkiraj ga ispod prozora i spusti produzni sa 220V, i spoji na limariju hehe, nema ti druge.
 
jojo je napisao(la):
ma kad ga vidim ima da se zabijem u njeg frontalno i onako mi nista naprijed nema na autu eh da a prije je nestala duboka karambloka perla bijela,maglenke,i duboki spojler takodje javite ako se sretnete sa tim i kristalni zmigavci sa pozicijama plus kristalni crni bocni

bgm su tebe dobro opuhali:icon_sad:
al hajd ti dokazi da je to tvoje i kad nadjes...zato uvijek zabiljezi,al ne nekom bojom da se vidi,nego zagraebes malo i tako(al sve dijelove na istoj strani,na istom mjestu) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top