Marnuli zandarima auto

Marnuli zandarima auto

Član
http://www.mojevijesti.ba/novost/116182/Sarajevskim-policajacima-tokom-uvidaja-ukradeno-sluzbeno-vozilo
 
dokaz koliki su autoritet i kako su nisko pali,kako ocekivat da mene i moje auto zastiti :icon_sad: :icon_mad:
 
Član
nije prijavljena kradja tuzilastvu?
znaci da su lopovi dobili besplatno crnu sesticu, s obzirom da je nikad nece ni naci :lol:
 
Član
Kako ovo ovi iz sarajeva vozaju nove Golfove 6, a u HNK vozaju one raspale Astre. :icon_confused:
 
Administrator
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Mi u Tuzli nismo vidjeli 5-icu a kamoli golfa 6:lol: Kod nas se voza poneki polo i golf 3, mozda ima i neki golf 4.:lol::lol::lol:
 
Član
Svaki grad oko Sarajeva je takodjer velik. Dok oko Mostara su sve mali gradovi po 15000 stanovnika i sve sto im ide ide im iz Mostara. Od Hitne, bolnica pa nadalje. Ne znam kakve to ima veze al eto. Nije ni bitno, al eto i oni ih imaju sve manje :lol:
 
Član
U Sarajevu imaju vec pola sestica, imaju i Rextona par novih. A ovo nije prvi put da im kradu auto ako se ne varam, vec su im jednom bili ukrali, ali samo "preparkirali" i ostavili. Ne cudi me, cesto vidis upaljen policijski auto a njih nigdje ni u blizini...
 
Član
U nas imaju octaviju novu cetvorke dobri su to su sad dobili a lopovi im marnu jednu 6-ticu da i ne smetaju u poslu.
Al bi bio cirkus kad bi im sva auta pokrali i sakrili:lol::lol:
 
Početnik
U nas ima jedna octavia,ostalo cvrke i jedna marica t5.Al' zato svaki dan se potuku medjusobno ko ce vozit novu octaviu :D
 
Član
Doboj Istok ima Polo-e, Fabije ove nove i cini mi se jednu ili dvije cetvorke. Doboj Jug ima par poloa 5, T5 ako se ne varam i par G4, PS Jelah cini mi se Polo G4 i T5...Nisam bas siguran sta voze posto sa njima neam frke, i kad me zaustave ispricam se sa njima ko sa rajom nekad se i zajebavamo...
Sto se tice kradja krade sta ko kome stigne, nije komplet policija ko Vikiceva jedinica da vodi racuna i o najsitnijem detalju. Valjda ce jednog dana Vikic bit glavni u FUP pa ce se to sve dovest u red...Po meni ova nova vozila bi trebala da imaju GPS ili neki nacin pomocu kog se moze locirat vozilo jer je to prosto neophodno ne samo novim nego i svim vozilima policije iz xxx razloga tako da nebi bilo problem da se vozilo locira.
 
Top