Mansory Vincero

Mansory Vincero

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
jest da ne mozemo ni prismrdit ciframa al ima peskira kad se podje balit :

Mansory Vincero

Ova ekskluzivna prerada Bugatti Veyrona može se podičiti perverznom listom modifikacija koja sama vrijedi milijun dolara!

Iza imena Mansory Vincero krije se nevjerojatna i jedina prerada milijun i dvjesto tisuća eura vrijednog Bugatti Veyrona. Ovaj automobil zapravo nije novost u oktanskom svijetu, a svoju premijeru doživio je u ožujku ove godine na auto salonu u Ženevi (Geneva Motor Show). Vijest ponovno obilazi svijet iz razloga što je kuća Mansory u javnost odlučila pustiti bogatiju galeriju fotografija.

SAMA LISTA PRERADA VRIJEDI 700.000 EURA!

Ako već ne znate, zacijelo se pitate po čemu je ova prerada tako posebna. Naime, radi se o opsežnoj listi modifikacija ukupne vrijednosti 700.000 eura! Pridodajte tome neto vrijednost samog Bugatti Veyrona u koju nisu uračunati porez, davanja, cijena isporuke i ostali troškovi, i dobili ste cifru od 1.900.000 eura! Mansory Vincero ukupno će biti proizveden u svega tri primjerka, a može se kupiti samo u salonu tvrtke Prestige Cars koji se nalazi u gradu Abu Dhabi u Ujedinjenim Arapskim Emiratima

Iako sam Bugatti nudi nekoliko eksluzivnih edicija Veyrona (Pur Sang - 5 proizvedenih komada i aluminijski izgled, Fbg par Hermès - 5 proizvedenih komada i Hermès koža kamo god se okrenete, Sang Noir - 15 proizvedenih komada, paneli od ugljičnih vlakana, Grand Sport - vjetar u kosi, Bleu Centenaire - model proizveden za 100. obljetnicu branda), model koji možete vidjeti na fotografijama nadmašuje sve navedene u pogledu snage, opremljenosti, ali i cijene.

VINCERO RAPOLAŽE SA 1109 KS I 1310 NM MOMENTA

Zahvaljući modifikacijama na usisnom i ispušnom sustavu, motor sa 16 cilindara i osam litara obujma sada razvija čitavih 1109 konjskih snaga (tvornički 1001 ks) i 1310 Nm momenta (tvornički 1250 Nm). Podaci o ubrzanju i maksimalnoj brzini nisu objavljeni, no vjerujemo kako Mansory Vincero do 100 km/h stiže nešto brže od tvorničkih 2.5 sekundi, te kako postiže veću brzinu od deklariranih 408.5 km/h.

OBILNA UPOTREBA UGLJIČNIH VLAKANA I LED DIODA

Od ostalih modifikacija treba istaknuti obilnu upotrebu ugljičnih vlakana (poklopac stražnje smještenog motora, poklopac prtljažnika, nastavci na prednjem braniku, pragovi, krov, stražnji spojler, difuzor itd), kovane naplatke, veće bočne i stražnje otvore za zrak, trendi LED diode u prednjim lampama, "V" simbol na nosu automobila, te raskošnu unutrašnjost koju krasi nevjerojatna posveta detaljima. Kao što možete vidjeti na fotografijama, obloge vrata, kontrolna ploča i sjedala okruženi su LED diodama.
 
Član
SAMA LISTA PRERADA VRIJEDI 700.000 EURA! ja da imam toliko novca ja bi pitao posto je PARIz da ga kupim hehe
 
Član
schwitzer.gif
 
Član
ma glupsot cista,4 miliona + jos tona nekih poreza,tamo-vamo za auto??
pa nije izliven od zlata
 
Član
uf mnogo para za auto neznam kakav da je kupish flotu svakakvih jurilica za tu cijenu i izgradish sebi mini pistu:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top