mansory-chopster-porsche-cayenne-

mansory-chopster-porsche-cayenne-

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mansory_chopster_porsche_cayenne_002-0304-950x650.jpg

Među novitetima, koje je Mansory pripremio za ovogodišnje izdanje ženevskog Salona, su i Mansory Chopster, odnosno modifikovani Porsche Cayenne Turbo S, kao i dorađeni Porsche 911 (serije 997).

Mansory Chopster

Bez obzira na njegov izuzetan izgled, izuzetne su mu i performanse. Chopster naime pokreće pojačani V8 motor sa 522kW/710KS i 900 Nm obrtnog momenta, što je i više nego dovoljno za najveću brzinu od 302 km/h.

Što se izgleda tiče, tu pažnju privlače spušteni krov (za 60 mm), novi prednji branik, novi pragovi, zadnji krovni spojler i novi zadnji branik sa difuzorom i centralnim završetkom novog sportskog izduvnog sistema. Paket zaokružuju i doterana unutrašnjost (koža, aluminijumske pedale, detalji od karbona, novi sportski volan, multimedia sistem), jači kočioni sistem (diskovi od 420 x 40 mm napred i 375 x 30 mm pozadi), spušteno ogibljenje i točkovi od 23 inča (sa Dunlop Sport Maxx gumama 315/25/23).

Mansory Porsche 997

Sem Chopstera, Mansory je u Ženevi prikazao i doterani Porsche 911, koji je doživeo promene u aerodinamici, performansama, upravljivosti i u unutrašnjosti.

U oči prvo naravno upada modifikovani izgled, za šta zasluga ide novim branicima, pragovima, zadnjem krilu, kao i alu točkovima od 20 inča (sa Michelin Pilot Sport gumama, dimenzija 245/30 napred i 325/25 pozadi).
Mansory_997_anthracite_1.jpg

U kabini su upotrebljeni samo najkvalitetniji materijali (koža, karbon i aluminijum, a tu je i novi sportski upravljač), a deo Mansory paketa za ovu 911-icu su i spušteno ogibljenje (za 30 mm), jače kočnice, sportski filter za vazduih i novi izduvni sistem.
 
mrsko mi citat tekst jer sam uzasno pospan,pa cu prokomentirati slikice.:)

Prvo,ovaj cayenne gore: FUJ!

A 911-ka ispod,hmmmm,dobra kao i svaka 911-ka,ali ova definitivno nije jedna od ljepsih.
 
Član
Jaoooooo ovaj cayenne,pa stvarno neznam gdje nadu inspiraciju..........fantasticno auto.....dobro su iskonbinovali karbon sa ovim narandastim........uhhhhhhh.........:icon_cry:
 
a daj ne mogu vjerovati da vam se ovo svidja.Prvo suv je,to je ono sto ja ne podnosim jer sam vec jednom rekao da mrzim hibride svega i svacega,isto tako ne podnosim ni suv-ove jer predstavljaju taj neki spoj terenca i "normalnog" auta sto mi je bezze,jer ovako nije ni jedno ni drugo,nego nesto,a mrzim bezlicne stvari.

Eh,on top of that ovaj ima srezan krov (koliko sam skonto),spusten na 10 cm od zemlje i tako si dobio jos vece "nista",sad nema ni T od terenskih sposobnosti,a i dalje ne izgleda onako kao sto ide-kao rasni coupe.
I tu je i ova gadna,estetski neprihvatljiva kombinacija isprane narandzaste i tamnog karbona.Iskreno meni se gadi i da sam ga fotko u gradu ja bih ga 'ladno stavio u "anti tuning" sekciju.

Zgrazam se nad ovakvim autima,samo mu fale spinnersi i ubio se za fiftija i Dzi ekipu.

911-ka je vec druga prica,premda bih ovoj mansory-jevoj (nikad cuo za njih) preradi iste takodje mogao naci manu.


Uh jesam baaaad:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top