Mansory Bentley Continental GT Speed Vitesse Rose

Mansory Bentley Continental GT Speed Vitesse Rose

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mansory-Bentley-Continental-GT-Speed-Vitesse-Rose-1.jpg

Nakon što je Paris Hilton sebe prošlog Božića častila novim Bentley Continentalom GT u ružičastoj boji (uključujući i unutrašnjost i točkove), evo još jednog sličnog Continentala.

Ovo je naime kreacija tjuning kuće Mansory (poznate između ostalog i po Porscheu Cayenne Chopster) kome obrađivanje Continentala nije strano, budući da su u martu na Salonu u Ženevi već izložili jedan modifikovani Continental GT Speed.
Mansory-Bentley-Continental-GT-Speed-Vitesse-Rose-2.jpg

Sem svojom bojom (kojom opravdava i ime), Continental GT Speed Vitesse Rose pažnju privlači i aero body paketom (novi prednji branik sa većim otvorima za vazduh, drugačiji zadnji branik sa difuzorom, pragovi), LED dnevnim svetlima, haubom i zadnjim spojlerom od karbon fibera, novim izduvnim sistemom od nerđajućeg čelika, kompletom alu točkova od 21 inča (sa Dunlop Sport Maxx GT gumama 285/30 ZR 21) i preurađenom unutrašnjošću u koži (koja je bojom naravno usklađena sa spoljašnjošću). U enterijeru su inače i nove aluminijumske pedale i elementi od karbon fibera.
Mansory-Bentley-Continental-GT-Speed-Vitesse-Rose-15.jpg

Mansory će GT Speed Vitesse Rose predstaviti sledeće nedelje na Salonu u Frankfurtu, a kupcima će ponuditi seriju od samo 3 komada. Zato i ne iznenađuje cena od 269.000 evra.
Mansory-Bentley-Continental-GT-Speed-Vitesse-Rose-12.jpg
 
Član
ja ne znam sta da kazem... :icon_rolleyes: ali ozbiljno
da je dobar... nije!
da je los... nije!
 

MTR

Član
ja bi ovima iz Mansorya zabranio da rade uopste , svako auto sranje i to zesce , sva dobra auta usrase do jaja FUUUJJJJJJJJJJJJJ
 
Član
Pa dobro namijenjeno vise zenskoj populaciji...nece ga mudonja neki uzet sigurno...za zensko je super dobar :cool:
 
Za zensko,ne za zensko,ovi iz Mansory-ija su stvarno idioti za dizajn,pa bas svako auto moraju sj*at totalno,pogle felgi ruznih,ovih mini usisnika,o boji da ne govorim,NIĐE VEZE! :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top