Malo US bling blinga

Malo US bling blinga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije ovo loshe druze, ali feln en aonom djipu mi sranje...puna felna pa 5 ko fole krakova...bljak mi...
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
ono su spinnersi :) krakovi se uvrchu :D

i kako bi drugacije bilo - u germaniji zabranjeni, JERRRR... mogao bi netko prst povrijediti (jao cuj, ko gura prst u felge dok auto vozi? *lol*, i ako se nadje tko lud, prst mu ode i bez spinnera).. al tako et u zakonu stoji..

na autoshowu sam ih vidjela.. zanimljivo.. ima ih i sa svijetlima, pa se stvori slika neka dok se tocak okrece itd.
 
Početnik
ja sam se nafurao na truckove, abd sreche i novca importujem sebi jednog Forda F150 ili Dodge RAM 1500 DoubleCab
PS: auta su ovdje jeftina do bola, sa trenutnim kursem dolara. Evropska auta su isto ko god sta prica, relativno jeftina, i japanci, ali i oni svi imaju V/R6 - 8 motore tako da opet nisu nama neka opravdana investicija. Jednu VW bubu cabrio 1.8T ili 2.5 V/R6 moze se kupiti za maximalnih 13000 dolara, godiste 2004-5 ... a to sada dodje cca 17000 KM ... BMW-ove serije 3 i 5 isto za neke male pare (s obzirom koliko se prodaju kod nas) novija godista, ali su svi 330, 540, 545 itd ...

Uslovi za kupovanje auta su im takodjer izmisljeni 0% kamata 0 ucesce rate od 99 do cca 300 dolara mjesecno ... sva americka, vecina japanski, vw ... jedino sam vidio za mercedesa (cak i polovnog) 1,35% kamata....

I da krema na kraju, za cca 30.000 KM mozete kupiti finog 2006 Hummera H3
Neznam koliko su deklarisane vrijednosti validne ali jedan Hummer uzima 14/16 milja na gallon sto dodje oko 17 Litara na 100 km ako su ovi konvertori sto sam online nasao ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top