male prerade

male prerade

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
poceo sam sa malim preradama svog auta, posto i nema neke velike potrebo za velikim doradama jer je auto vec sa sportskim ovjesom, brembo dikovima , sprtskim auspuhom...
za pocetak cu stavit: FORGE blow off ventil FMD004 pro kit
K&N panel filter
nove farove sa zmigavcima
 
Član
extra planovi nema sta samo ako je moguce stavi gljivu jer drug mi je na focusa 2.0 benzin stavio filter i nista (uslovno receno) a sad kako je stavio gljivu !!!!MAJKO MILA
 
Član
Davor_ je napisao(la):
extra planovi nema sta samo ako je moguce stavi gljivu jer drug mi je na focusa 2.0 benzin stavio filter i nista (uslovno receno) a sad kako je stavio gljivu !!!!MAJKO MILA

nebi radi vruceg zraka, razmisljao sam i rapitivao se, kolega koiji ima S40 T4 i bavi se street race-om nije htjeo staviti zbog toga a ima dobar zvuk posto je petak i turbo + blow off ventil
 
Član
samo nemoj pretjerivat...ipak je to elegantno auto i mocno tako izgleda...to sto si naumio uradi i nemoj dalje...da ne bi usro :)
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
samo nemoj pretjerivat...ipak je to elegantno auto i mocno tako izgleda...to sto si naumio uradi i nemoj dalje...da ne bi usro :)

pa fakat, nijeto to auto za neke spoilere, cisto malo zatezanje, jedino felge jos kontam 18 i to volvo orginal ovakve
 
Član
Moze se srediti ali svakako na clean look ici jer nije on za extremnog stylinga! Samo nek se radi nesta! Nek' je sa srecom!
 
Član
Super auto, to što si planirao uradi i nemoj dalje... auto je extra samo od sebe... a mogao bi i gljivu kako treba staviti, ne znam kakva ti je kutija od filtera, ali mogao bi se i gljivi obezbijediti hladan zrak... no kako god, ti znaš najbolje... sretno sa radovima...
 
Član
Amer-GTC je napisao(la):
auu imam za tebe jedne 19ke hehee sretno sa planovima.

vec sam nasao felge, samo razmisljam da li da uzmem 18ke posto mi je i na 17kama vec tvrd, sve osjetim sreca udobna sjedista:icon_biggrin:
evo slikica felgi, to su inace od Volvo R modela
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top