Mala usluga

Mala usluga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pošto vidim da vi ovde stvarate aute, onda će ovo da bude pičkin dim za Vas :icon_smile:

Da mi neko uradi samo rub feluga u crveno ;)

 
Član
:lol::lol::lol: kud prije ;)

Ok hvala ti puno, nisam zadovoljan, nebi mu stojalo :icon_confused:
 
Član
pa mozda i bi... da crvena boja ne dreci ovoliko... i da je malu uza linija... to trozic namjerno... zato sto ne voli vw :D
 
Član
meni bijelo-crno i ovako na flegama crveno ide extra... samo to mnogo bolje u praxi izgleda... :D
 
Član
ovo sto je troza uradio meni nije realno jer kako je on uradio smanjuje felgu isto ko da je na 13-kama
 
Član
Murinho je napisao(la):
ovo sto je troza uradio meni nije realno jer kako je on uradio smanjuje felgu isto ko da je na 13-kama

nemam vremena da se peglam oko detalja,radim 3 rada u ps dva su bruš i ondaj ford mora ići na real look,ko ima vremena nek radi ;)
 

IGY

Član
dottore evo da ti pokusam pomoci

stavi floroscentu crvenu traku, (onu sto ima na autima hitne) nije upadvljiva, tamnija je na oko, ali kad gledas sa strane na svjetlu svijetli fino i baca refleksiju, odlicno izgleda vidio sam na jednoj petici u gradu prejebeno izgleda
 
Član
Hvala Vam svima, pošto na proljeće ako Bog da (prvo moram naći posao) golf ide na mali remont a tu spada i lakiranje rubova na felugama, pa sam nešto mislio u crveno da rub ofarbam ... :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top