Mala nezgoda od neku nocxD

Mala nezgoda od neku nocxD

Član
Niko od nasih BRIZNIH gradjana se nije potrudio da na neki nacin oznaci da nema poklopca na sahtu tako da sam neku noc upao u isti hahaha..Na svu srecu autu nista nije bilo:icon_smile:



 

MTR

Član
e jesi nafakali :D , nadam se da nisi sta sj*o'

p.s. da si imao 15" ke , garant ne bi upo' :lol:
 
Član
Hahaha ma neka imam 15ke za ljeta bolje da nisu bile na autuxD..a kad me covjek izvukao i sam sam se iznenadio da nista nije otislo, cak se ni karambolka nije ozgrebala:icon_smile:
 

MTR

Član
VR6Boki je napisao(la):
Fino si ga parkirao, da si bolje uslikao, mogla je za kalendara slika :lol:

:lol::lol::lol::lol:

italiano je napisao(la):
Hahaha ma neka imam 15ke za ljeta bolje da nisu bile na autuxD..a kad me covjek izvukao i sam sam se iznenadio da nista nije otislo, cak se ni karambolka nije ozgrebala:icon_smile:

sto ti je Fijaker :D:D:D
 
Član
dobro si prosao jbt,zamisli vecom brzinom naletit na taj saht,,jbt pa pola auta da otkines,ccc
 
BHT Ovisnik
:icon_mad: j*em ti vaku drzavu,pa gdje idu pare sto dajemo za cestarine kad registrujemo auto,bilo gorivo poskupilo,al to za autoputeve kazu,ajd,al sta je s ovim,kad kisa padne neznas ni gdje su stare rupe,kamo li nove,evo i prilog zasto smo mi mostarci najbolji u igri memory
http://www.bljesak.info/content/view/47592/160/
 
Član
trebo si uslikat samo branik i prag o dzemlje, pa prodat pricu da imas nek uber mocne gefufne...onaj, gewinde :lol:
 
Član
haha mislim nie smjesno zalosno je u kakvoj mi drzavi zivimo


ja sam dva para celicara iskrivio :D



sreca pa celicare furam :D
 
Top