mala molba za felge

mala molba za felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo raja ko mi prvi kvalitetno ofarba felgu dobiti ce od mene kao znak zahvalnosti jedan + .......znaci crne boje krakove a falc sive
 
Član
odlicno svidja mi se......nemas dovoljno postova da bi te mogao ocjeniti cim skpis ima ogroman plus:cool:
 
Član
Alen-dB je napisao(la):
cekaj..post je vako kad komentarisem nest ..ili..? novi sam pa nisam bas najbolje upucen u to...:icon_cry:
pa da .. post ti je svaki odgovor koji napises na neku temu ..
inace ti pise na lijevu stranu ispod slike koliko ih imas
 
Član
kavaz je napisao(la):
Alen-dB je napisao(la):
cekaj..post je vako kad komentarisem nest ..ili..? novi sam pa nisam bas najbolje upucen u to...:icon_cry:
pa da .. post ti je svaki odgovor koji napises na neku temu ..
inace ti pise na lijevu stranu ispod slike koliko ih imas

aha...vidim i ja sad..xD heh...thx...pa et jos malo pa mozete i mene "nagradjivat"..:) pozz za vw..:D
 
Član
sve ti je kavaz dobro objasnio a ovo sto vi trenutno radite zove se spameri:lol::lol::lol::lol::D
 
Član
spamer ti je nesto kad nekome skreces temu npr prica se o autima ti pocnes pisati o hamburgeru i doneru:lol: za ovo dobijes par opomene onda slijedi ban odnosno banana:D:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
duurma je napisao(la):
spamer ti je nesto kad nekome skreces temu npr prica se o autima ti pocnes pisati o hamburgeru i doneru:lol: za ovo dobijes par opomene onda slijedi ban odnosno banana:D:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

ahaaaaaaaa...hah..aj necemo vise ..daj stavi lock na ovu temu dok nije kasno...heheh..xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top