MAJSTOR ZA BMW-a u Sarajevu

MAJSTOR ZA BMW-a u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li neko dobrog majstora za BMW-a u Sarajevu,da ima dijagnostiku i da se razumije bolje u ove novije modele i u struju?

:icon_question:
 
Član
Ko je Sejo? Bio sam vec kod nekih majstora,ali treba mi neko ko ima dijagnostiku,da moze kodirati...tj. potrebno mi je da se uradi kalibracija volana (senzora ugla) jer je mijenjana letva i od tada gore lampice DSC i BRAKE (zute boje).
 
Član
SanchoW12 je napisao(la):
Ko je Sejo? Bio sam vec kod nekih majstora,ali treba mi neko ko ima dijagnostiku,da moze kodirati...tj. potrebno mi je da se uradi kalibracija volana (senzora ugla) jer je mijenjana letva i od tada gore lampice DSC i BRAKE (zute boje).

nazovi pa pitaj... imaju ljudi orginalnu dijagnostiku za BMW ;)

elmo je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
www.shs-elektronika.com

I ja svog BMW-a održavam kod Seje :cool:

Jel tvoj onaj crni e46 kad te alarm zezo:icon_question:
 
Član
Nema ti nitko u BiH orginal dijagnostiku osim Tomic-a, a trenutno ti je servisna akcija za auta starija od 4-7godina 10%, 7-10g 15% i 10 i više godina 20%. Popusti se ondnose na dijelove i ruke... ;)
 
Legend
kaseljxxx je napisao(la):
Nema ti nitko u BiH orginal dijagnostiku osim Tomic-a, a trenutno ti je servisna akcija za auta starija od 4-7godina 10%, 7-10g 15% i 10 i više godina 20%. Popusti se ondnose na dijelove i ruke... ;)

Drug... mozda ti tako mislis jer ti ne treba niko dalje...
ima u Sarajevu par servisa s tom originalnom opremom, kako kazes... ;)
 
Član
PROBLEM RIJESEN! :cool:

Bio sam kod Seje (SHS) u Rakovici,zapravo na ulazu u Rakovicu :icon_smile:

Momak ima originalnu dijagnostiku,ima mogucnost da kodira nove dijelove,ili kao sto je kod mene slucaj bio (postojeci dio bio izgubio kod)
Jako ljubazan i prijatan momak,profesionalan i kako sam mogao zakljuciti,doktor prvenstveno za BMW i Mercedes,a i za ostala auta. Ispred radnje je bilo 7 auta vrijednosti preko 100 000KM :icon_eek:

Uglavnom,znam od sada gdje vozim svoju Bembaru, ako se nedo Bog opet razboli ;)

Napominjem: Problem je bio taj da je mijenjana letva volana na BMW E46 Coupe ZHP 330Ci,nakon predjenih 5 km upalile su se lampice DSC i BRAKE (zute boje).. neki su majstori vec bili rekli da je bio otisao senzor ugla volana;spula;senzor brzine;ABS senzor itd. Sto me je moglo izaci preko 1000KM,ali eto covjek sa iskustvom i laptopom (sa pravom dijagnostikom) rjesi problem za 10 min. Znaci zapravo je je taj senzor ugla volana bio izgubio kod. I jos mi je neke sitnice rijesio,kodiro itd...usput..i nije ih naplatio.

Hvala svima na pomoci! :123:

PROBLEM RIJESEN!

Bio sam kod Seje (SHS) u Rakovici,zapravo na ulazu u Rakovicu

Momak ima originalnu dijagnostiku,ima mogucnost da kodira nove dijelove,ili kao sto je kod mene slucaj bio (postojeci dio bio izgubio kod)
Jako ljubazan i prijatan momak,profesionalan i kako sam mogao zakljuciti,doktor prvenstveno za BMW i Mercedes,a i za ostala auta. Ispred radnje je bilo 7 auta vrijednosti preko 100 000KM

Uglavnom,znam od sada gdje vozim svoju Bembaru, ako se nedo Bog opet razboli

Napominjem: Problem je bio taj da je mijenjana letva volana na BMW E46 Coupe ZHP 330Ci,nakon predjenih 5 km upalile su se lampice DSC i BRAKE (zute boje).. neki su majstori vec bili rekli da je bio otisao senzor ugla volana;spula;senzor brzine;ABS senzor itd. Sto me je moglo izaci preko 1000KM,ali eto covjek sa iskustvom i laptopom (sa pravom dijagnostikom) rjesi problem za 10 min. Znaci zapravo je je taj senzor ugla volana bio izgubio kod. I jos mi je neke sitnice rijesio,kodiro itd...usput..i nije ih naplatio.

Hvala svima na pomoci!
 
Član
ma Sejo i Nidal (svi znaju crvenog Rallya sa Raca) su kombinacija za 10 :cool: Drago mi je da sam ti pomogao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top