Magnetne naljepnice

Magnetne naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jel netko zna gdje se u BiH mogu kupiti Magnetne naljepnice... !?


slicno onome sto koriste Auto Skole za oznaku "L" ... zalijepi odlijepi bez traga i gubljenja vremena zakon !....
 
Član
mislim da ti to rade sve malo bolje stamparije mene interesuje jacina onog magneta tj. hoce li naljepnica otpasti pri recimo 150km/h.
 
Član
Meni je neki dan diglo jednu na možda 130...i nisam ju našao!
Inače, poznanik mi to radi u Mostaru pa ako ti nije daleko, samo pošalji šta trebaš...
Samo, nisu ni one tako trajne....
 
Član
Ma da ides milion na sat, nece je dignut, samo da nije prevelika, i da se ne stavlja na oblo mjesto..nego na sto ravnije, kolko je to moguce, od auta do auta zavisi..
 
Član
slazem se sa C_A_T_T_O-om, nema problema ako je fino postavljena...jedino je ljudima nosace za skije znalo skinut pri velikoj brzini, ali oni su na direktnom udaru vjetra i trpe veliki otpor...
 
Član
...i pise na njima kolika je max brzina,
ja sam bio posudio naljepnicu bih magnetnu i isho sam 245 i nije spala,a treba mi jedna takva,znal neko gdje se ima u tz to kupiti
 
Član
lov, a n epika se ako ej na gepeku, tamo je i onako u zavjetrini od zracnih strujanja....stavi na haubu pa isprobaj heh....ja mislim da nece nijedna otpasti dok god zracna strujanja dijeluju na njenu gornju stranu, jer u tom slucaju pritiskat ce je uz lim auta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top