Mac Audio - iskustva, misljenja??

Mac Audio - iskustva, misljenja??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
:DSvi poznavaoci auto-akustike, recite mi svoje misljenje o ovoj marki, kakav im je kvalitet, sta im je dobro, sta solidno , sta lose. Znam da ce Muha odmah reci da su Alpine i DLS kvalitet (neosporivo) :D i da ce Fele za Pioneer reci da je kvalitet :D, ali je ovdje pitanje o Mac Audio. Hajde narode, write :D
 
Početnik
imaju kvalitetna stvari a imaju i manje kvalitetne stvari, moras reci sta trazis pa onda traziti savjet, nisu High end ali za prosjecne korisnike su OK....

Sto se tice zvucnika i pojacala tu su negdje kao Pioneer...
 
Ja sam juce uzeo samo pojacalo 1500w 330km!
na BRIDG 2CH izvaljuje Xplodovu 15"ku
Jedina mana je sto se PUUUNO GRIJE! Nakok samo 2 pijesme, bilo je VRELO, nisam mogo ruku drzat...stvarno me to brine...sta ce biti nakon sat vremena rada???
 
Član
Pan, da smanjis mozda malo Gain ?

Saide druze, nemoj da te brine kvaliteta, brini se ti za masu hehehe :D
 
Član
E,E,E :d Mozeli mala pomoc-pitanje ? ? Za koliko para se moze uraditi muzz sa svim-pojacalo,zvucnici,mp3,kondenzatori,zice sve ono sto treba ? ? Otprilike koliko i imali to neko da radi ili vi to sami sebi uradite , kako sta .. HVALA UNAPRIJED :D ako moze odgovor na pm
 
Član
0g1 je napisao(la):
E,E,E :d Mozeli mala pomoc-pitanje ? ? Za koliko para se moze uraditi muzz sa svim-pojacalo,zvucnici,mp3,kondenzatori,zice sve ono sto treba ? ? Otprilike koliko i imali to neko da radi ili vi to sami sebi uradite , kako sta .. HVALA UNAPRIJED :D ako moze odgovor na pm

Imas ih sto rade sami, a ako hoces profesionalno, www.caraudio.ba , reci koliko para imas na raspolaganju, i sve se moze sloziti ;)
 
Član
iz moga iskustva ja bi radije Magnat. i Mac Audio i Magnat su firme iz koncerna Audiovox. nedavno je Auiovox ugasio svoj brandname Phase Linear i preusmjerio znanje i tehnologiju na ova dva branda nakon toga je Magnat ipak ispao ozbiljniji. takoder pogledaj ESX na www.caraudio.ba pojacala su vise nego dobra za te novce.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top