lupkanje iz mjenjac

lupkanje iz mjenjac

Član
ehhh neki dan mi se u toku voznje desi da mi je pocelo da lupka u motoru tacnije u mjenjacu. Kad je auto u voznji i pod gasom nema lupkanja cim pustim pocne ta lupka nebitno jel u brzini ili u leru ili sa pritisnutim kvaciliom ili ne..... a kad auto stoji sve normalno nema nikakvih lupkanja ili hucenja. auto normalno vuce:D i nema zapinjanja u mjenjacu kad saltam:123: :icon_rolleyes:
 
Član
izgleda da su "trkaci" u mjenjacu otisli ali kad se rastavi znat ce se sta je sigurno. Zvao covjeka na Palama mizerna cijena ako je to otislo cuo sam preporuke za njega tako da idemo gore.... da uzimam polovan tesko za naci a opet macak u vreci ovako rastavim sta ne valja promjenim i cao hehehe moze katanac
 
Član
Pamtno zobri momak...nema šta........kako se zove taj lik možda će i meni trebati...hehehehehhe:cool:
 
elektricar je napisao(la):
ma na Pale pa nek rijesi majstor ;)

pored doktora pandze iz kiseljaka ja ne bih nikoga drugog preporucio,
em covjek zna em ima mali otpad mjenjaca za dijelove, em je na to sve
vrlo povoljan,, a za ovoga sa pala nisam neke dobre preporuke cuo.
a mjenjac svakome se ne nosi,, meni je neki strucnjak iz visokog pravio
pa bolje ispalo da nije,, zaboravio zavrnuti od rirevkca sarafice,, pocelo mi
klepetat nesto kad idem rievkrcom, onda zubcanik isto nije bio adekvatan :icon_mad:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
elektricar je napisao(la):
ma na Pale pa nek rijesi majstor ;)

pored doktora pandze iz kiseljaka ja ne bih nikoga drugog preporucio,
em covjek zna em ima mali otpad mjenjaca za dijelove, em je na to sve
vrlo povoljan,, a za ovoga sa pala nisam neke dobre preporuke cuo.
a mjenjac svakome se ne nosi,, meni je neki strucnjak iz visokog pravio
pa bolje ispalo da nije,, zaboravio zavrnuti od rirevkca sarafice,, pocelo mi
klepetat nesto kad idem rievkrcom, onda zubcanik isto nije bio adekvatan :icon_mad:

sta ja znam ja sam dobio dobre preporuke sto se tice ovog covjeka naravno dobio sam i preporuke pandze ali eto odoh gore pa cemo vidjeti aBd pozz
 
Član
ehhh neki dan mi se u toku voznje desi da mi je pocelo da lupka u motoru tacnije u mjenjacu. Kad je auto u voznji i pod gasom nema lupkanja cim pustim pocne ta lupka nebitno jel u brzini ili u leru ili sa pritisnutim kvaciliom ili ne..... a kad auto stoji sve normalno nema nikakvih lupkanja ili hucenja. auto normalno vuce:D i nema zapinjanja u mjenjacu kad saltam:123: :icon_rolleyes:

Imam iste simptome na autu.. Jel se sjecas mozda u čemu je bio problem?

P. S. Znam da je stara tema heh, al nisam nigdje dalje naišao da je netko imao takav ili sličan problem..
 
Top