Lummin BMW X6

Lummin BMW X6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lumma-clr-x650-03.jpg

Nemački tjuner Lumma Design je još u decembru prošle godine na Salonu tjunera u Esenu održao premijeru njihove modifikacije BMW-a X6, nazvane CLR X650. Ponuda je sada bogatija za doteranu, GT Speed verziju ovog modela.

Lummin BMW X6 se u odnosu na fabrički model razlikuje pre svega po prilično ekstremnom aero body paketu, koji uključuje agresivniji prednji branik sa velikim usisnicima za vazduh i dodatnim LED svetlima, proširenja blatobrana, moćnije pragove, otvore za vazduh ispred zadnjih točkova, revidirani zadnji branik sa difuzorom, spojler na poklopcu prtljažnika, a tu su i novi sportski izduvni sistem sa četiri završetka, aluminijumski točkovi od 23 inča (gume 315/25-23), nova hauba, retrovizori sa kućištima od karbona, trepavice na prednjim svetlima, dekorativne trake na bokovima, pojačani kočioni sistem i doterano ogibljenje (spušteno za 35 mm u odnosu na standardnu verziju).
lumma-clr-x650-08.jpg

I unutrašnjost je pretrpela izmene (enterijer u koži, sportska sedišta, Lumma sportski volan, aluminijumske pedale, Lumma patosnice, Muiltimedia sistem...), dok je 4,4 litarski V8 benzinac pojačan za 81KS pa sada raspolaže sa 488KS.
lumma-clr-x650-01.jpg
 
Član
Jaoooo majko drga imali ko neko nesto za smirenje, ovo je perverzija!!!
Pa nisu normalni ovo je stvarno vrhunc vrhunaca 488 KS joj.
 
Član
nisam dugo ruznijeg BMW-a vidio...ccc, kako mogu usrat nesto, to nije normalno...:icon_confused:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
nisam dugo ruznijeg BMW-a vidio...ccc, kako mogu usrat nesto, to nije normalno...:icon_confused:

ma upravu si seru majke mi, ruzan ko lopov...jest on brz i sve...ali seru brate.....a i neznam koja je furka kupiti bmw suv fola sportski....a ima M3. M5 i sl
 
Član
Usrali su zadnji dio al skroz...prednji i moze proci...unutrasnjost je superica....sve u globalu...khm...onako...
 
Član
zadnji dio je kritican,onaj spojler ne odgovora ali sve ostalo,da ga vidim na cesti kako mi ide u susret prepao bi se :d
 
Faya_M5 je napisao(la):
nisam dugo ruznijeg BMW-a vidio...ccc, kako mogu usrat nesto, to nije normalno...:icon_confused:

Kao sto sam i ranije rekao za ovu "sesticu" ovo mi je jedno od najglupljih auta,na stranu motor i performanse,ali dizajn? pa sta je ba ovo,SUV wanna be cuope,hatchback or what.Daaaaj ba! Povraca mi se od ovih hibrida svega i svacega.Cuope je coupe,terenac je terenac (ovo je i na racun takodjer mi glupih SUV-ova),hatch je hatch,sedan je sedan.Bjezi!:icon_mad:
 
Član
sta ce mu spojler ovaj zna se koliko je u seriji stabilan bio nema potrebe....slazem se s deckima ruglo s napravili
 
erol_brcak je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
nisam dugo ruznijeg BMW-a vidio...ccc, kako mogu usrat nesto, to nije normalno...:icon_confused:

Kao sto sam i ranije rekao za ovu "sesticu" ovo mi je jedno od najglupljih auta,na stranu motor i performanse,ali dizajn? pa sta je ba ovo,SUV wanna be cuope,hatchback or what.Daaaaj ba! Povraca mi se od ovih hibrida svega i svacega.Cuope je coupe,terenac je terenac (ovo je i na racun takodjer mi glupih SUV-ova),hatch je hatch,sedan je sedan.Bjezi!:icon_mad:

ovo nije SUV vec SUC neka klasa koju je BMW napravio ovim modelom :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top