Lumma BMW serije 3 Coupe

Lumma BMW serije 3 Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Lumma-BMW-M3-E92-8.jpg
\
Nemački Lumma Design za vlasnike standardne BMW-ove trojke Coupe (E92) u ponudi ima novi paket, koji ovaj model približava izgledu skupljeg i jačeg BMW-a M3.

Tako su u ponudi prednji blatobrani sa otvorima za vazduh, drugačiji prednji branik sa spojlerom (staje 849 evra), nova kućišta retrovizora od karbon fibera (395 evra), "obrve" za prednja svetla, pragovi (569 evra), spojler na poklopcu prtljažnika (299 evra), zadnji krovni spojler (299 evra), zadnji branik (535 evra), hromirane izduvne cevi (4x90 mm, cena 353 evra), kao i set aluminijumskih točkova od 19 inča po ceni od 4.900 evra (sa gumama 235/35-19 napred i 265/30-19 pozadi)
Lumma-BMW-M3-E92-10.jpg
 
Član
e jebga faya zar je moguce da ti je ovo ruzno:icon_rolleyes: meni je beton brate..zadnji dio pogotov...prednji je takodjer odlican..
 
Član
ma kaki...ne volim ove tunere BMW-a nikako...po meni ne idu velike izmjene branika na njih...jos ove felge preruzne
zato Alpinu od svih ovih poznatih tunera najvise gotivim...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ma kaki...ne volim ove tunere BMW-a nikako...po meni ne idu velike izmjene branika na njih...jos ove felge preruzne
zato Alpinu od svih ovih poznatih tunera najvise gotivim...

Ovaj prednji branik mu ruku na srce i nije nesto..mogo je bolji dosta nema govora...alpina jest vrh nema govora al i ovo nije za bacit:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top