LUMAR ???

LUMAR ???

Član
http://www.youtube.com/watch?v=MzLV0qRs3M4

Sta vi ljudi mislite jel ovo moguce da ovoliko stiti staklo, i je li ovo taj Lumar sto se i kod nas radi???:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
 
Član
Jedan je nacin da saznamo. Odradis to, na jedno prednje staklo, a drugo razbijes vjerovatno kao i ovaj strucnjak, odmah. Zatim se vratis na prvo i udaras do 40te sekunde, ako izdrzi do 40, puknut ce na 44, i samim time cemo se uvjerit u kvalitet. :cool:
Naravno, sve to snimis i pokazes nam :icon_smile:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ja nesto ne vjerujem u ovo ipak je to samo folija bas me zanima da li je neko imao iskustva s ovim?

Pa i mene to buni, ovo mi nesto pretjerano..mislim ok je da nece dati da se staklo raspe u komadice momentalno, ali da nece ni da pukne nakon nekoliko udaraca izgleda mi nevjerovatno:icon_question:
 
Početnik
nevjerujem da je ovo moguce ovo staklo se "ponasa" kao blind jbt da nakon onolikog brioja udaraca da se nerazbije neide mi u glavu...ja msm da je ovo prevara ili sta vec sve dok nevidim sopstvenim ocima
 

IGY

Član
ja znam da sam ljetos dobro lupio staklom vrata od stranicu od kamiona :) nespretno otvorio vrata mislio sam nema nista od vrata koliko je to lupilo, na vratima nigdje nista, a na staklu kao odbio se mali komadic ono ko kamencic kad lupi
i imao sam folije tad, i to ove protuprovalne, 90% sam ubjedzen da su mi one spasile staklo, mozda i nisu ali udarac je dobro jak bio :D sreca nisam vratio zakacio morao bi mjenjati :D
 
cuo za sam te protuprovalne folije al da staklo bude ovoliko jace nevjerujem, pa nije folija debela 10mm da toliko stiti.. :icon_question::icon_question::icon_question:

ako je istina onda svaka cast LLumaru.. valja nac neka stara vrata i demonstrirat.. :icon_rolleyes:
 
Član
ja bi ovaj lumar zakonom propisao, mislim da ovdje nema nista fake,al et. tesko je o tome sada pricat, nekim ljudima ne bi bilo dovoljno i da sami probaju,opet bi sumnjali,zato mislim da je suvisno pricati da je moguce ili ne
 
Član
U svakom slucaju ovo ako je istina nebi bilo loše stavit ovu foliju na prednju šajbu samo radi onih kamenčića. :)
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
ja bi ovaj lumar zakonom propisao, mislim da ovdje nema nista fake,al et. tesko je o tome sada pricat, nekim ljudima ne bi bilo dovoljno i da sami probaju,opet bi sumnjali,zato mislim da je suvisno pricati da je moguce ili ne

nadji neko staklo sa vratima i plati postavku i fino sve uradis ko na snimku i uvjeris nas da je prava stvar i da nije laznjak..ha ya
 
Top