Londonski taksi najbolji na svetu

Londonski taksi najbolji na svetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
London%20taxi.jpg

Vozači londonskog "crnog taksija" su najljubazniji, najpouzdaniji i najbolje poznaju svoj grad, pokazalo je jedno Internet istraživanje. Londonski taksi je dobio i najbolje ocene za čistoću i lakoću s kojom se može pozvati.

Crni londonski taksi, jedan od simbola britanske prestonice, proglašen je za najbolji na svetu po kvalitetu usluga.

Premda važi za jedan od najskupljih na svetu - najeftinija vožnja košta deset funti (oko 11,5 evra), londonski taksi je proglašen za najbolji u istraživanju Internet sajta hotels.com koje je obuhvatilo 1.400 osoba.

Po mišljenju ispitanika, vozači "Black Cab"-a su najljubazniji, najpouzdaniji i najbolje poznaju svoj grad.

Londonski taksi je, takođe, dobio najbolje ocene za čistoću i lakoću s kojom se može pozvati.

Za razliku od njih, pariski taksisti su ocenjeni kao najneljubazniji, oni u Bangkoku kao najopasniji vozači, dok je atinski taksi dobio najgore ocene za čistoću.

Drugo mesto na listi najbolje taksi usluge zauzeli su njujorški "žutaći".

"Londonski taksisti prolaze kroz trogodišnju obuku koja podrazumeva savršeno poznavanje gradskih ulica. To je osnovni uslov ako želite da postignete savršenu uslugu", objasnio je Džon Tomas, predsednik londonskog taksi udruženja, koji nije krio zadovoljstvo rezultatima istraživanja.
 
Član
muris je napisao(la):
ni u Istambulu nisu losi
al su Tuzlanski naj bolji:lol:

hahaha e to si upravu nema ljubaznijih... saobracajno obrazovanijih od tuzlanskih...

a u istanbulu su kamikaze jebene
 
Član
Najopasniji su u Beogradu, nije rijetkost da te provozaju 160-ak kroz grad vozeci slalom, a cesto se desi da se zadnja vrata ne mogu otvoriti, ili jos ludje, zadnji u kojem sam se vozio bio je stari audi 100, i zadnja desna vrata su se otvara tako sto je lik od steke do sebe dovukao zicu, pa je cimne kad trebas uci :lol:...takodjer i najzanimljiviji, ovi sot imaju taxie na zadnji pogon vole ga tu i tamo malo baciti bokom kroz krivinu...jedini normalan s kojim sam se vozao bio je u crnom Loganu, a to auto je cistije od mojeg kad izadje iz autopraone :icon_eek:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Najopasniji su u Beogradu, nije rijetkost da te provozaju 160-ak kroz grad vozeci slalom, a cesto se desi da se zadnja vrata ne mogu otvoriti, ili jos ludje, zadnji u kojem sam se vozio bio je stari audi 100, i zadnja desna vrata su se otvara tako sto je lik od steke do sebe dovukao zicu, pa je cimne kad trebas uci :lol:...takodjer i najzanimljiviji, ovi sot imaju taxie na zadnji pogon vole ga tu i tamo malo baciti bokom kroz krivinu...jedini normalan s kojim sam se vozao bio je u crnom Loganu, a to auto je cistije od mojeg kad izadje iz autopraone :icon_eek:

Tu jesu likovi,nikad neznas s njima
 
Član
muris je napisao(la):
ni u Istambulu nisu losi
al su Tuzlanski naj bolji:lol:

hehehe nisu nisu..ko sto bulex rece kamikaze jebene...ako se ikad opet zateknem kad tamo...reno pjeske i nista vise...
 
Član
ma gledajte makine... a kad budete gledali kako to iznutra izgleda nije ni cudo zasto je najbolji, ima dosta prostora...

http://www.youtube.com/watch?v=h1WE-Ld-J8c&feature=fvsr
 
Početnik
u jebote ..kupis dvije ovce ...pozoves taksi i vozis kuci a ne ko ostali sto trpaju u golfa 2:lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top