Lokacija?

Lokacija?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zasto nemamo ispod avatara natpis "Lokacij: ...." pa da sami popunimo..da znamo ko je odakle kad pricamo..

samo primjera radi neko spominje jucer da pada snijeg..a mi ostali ko vidovite dzemile nagadzamo odakle je on :D:D
A i nebitno.. fino je vidjeti ko je odakle.. npr.. vidim da je neko iz mog grada pa mu kazem ee koji si ti ajde dodji na skup da rokamo :D a vako svi anonimni..
 
Član
ej to ima na bh-skoda-klub forumu i stvarno je extra stvar .... i ja se slazem sa ovim .... :icon_smile:
 
Član
pa ocigledno da nema na svakom, jer nema na ovom :D a i ja se slazem da bi bilo fino da znamo ko je odakle...
 
vecina nad se predstavlja napise odakle, bar ja jesam :D
a kom je tesko hvorljat po novim clanovima onda ...
a lijepo bi bilo
 
Član
renault R-5 je napisao(la):
vecina nad se predstavlja napise odakle, bar ja jesam :D
a kom je tesko hvorljat po novim clanovima onda ...
a lijepo bi bilo

ma svi smo mi napisali odakle je ko, al hocul pamtit sve, iovako imam dovoljno problema heheh:icon_confused: zato je bolje da se napise...:lol:
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa kliknite na neciji nick i pogledajte sta se desi :D

Carolija :lol:
 
Član
Fele je napisao(la):
Pa kliknite na neciji nick i pogledajte sta se desi :D

Carolija :lol:

moramo mi bosanci komplikovati :D sto bi bilo jednostavno jelda fele:D:D:D uf.. kliknut cu ja na tebe kad dodjem iduci put:D

jedna informaticka kletva: dabogda se na kursor od misa oklizno :D
 
Član
nije losa ideja, al buduci da smo mi bosanci lijeni, nama je mrsko vise kliktat neg sto moramo, tako da je bolje da nam pise pa da ne moramo jos vise stvari otvarat nego sto i ovako otvaramo... hh nidji veze al et... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top