Loeb - Ne razmišljam o tituli

Loeb - Ne razmišljam o tituli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
loeb_mt.jpg


Citroënov vozač tvrdi da uopće neće razmišljati o naslovu kad krene sa starta posljednje relija sezone.

Podsjetimo, Fordov vozač Mikko Hirvonen ima samo bod prednosti ispred Loeba uoči nastupa na posljednjem reliju sezone – reliju V. Britanije.

Višestruki WRC prvak tvrdi da će idućeg tjedna u Walesu koncentrirati samo na svoju vožnju.

Očito je da smo obojica pod velikim pritiskom, pa nas čak i najmanja pogreška može izbaciti iz utrke za prvaka.

"Međutim, nema smisla puno pričati o ulozima. Pokušati ću sve ostaviti po strani i koncentrirati se isključivo na borbu."

"Mikko i ja smo već imali nekoliko bliskih borbi – u Norveškoj, Finskoj i Australiji i nadam se da ćemo u Walesu gledati još jednu zanimljivu borbu."

Loebov momčadski kolega Dani Sordo više ne može pomoći Francuzu u borbi protiv Hirvonena, pa će Španjolac pokušati osvojiti prvu WRC pobjedu. Naime, Loeb samo mora završiti ispred Hirvonena i naslov je njegov.

"To ne znači da ću osvojiti pobjedu, rekao je Sordo. "No, namjeravam se uključiti u borbu za vrh. Da se ne mislim boriti za pobjedu, ostao bih kod kuće! Neću osjećati pritisak i moći ću normalno voziti."

"Prošle sam godine u Walesu bio na postolju, i to je pomoglo momčadi da stigne do prvog mjesta u konstruktorskom poretku. Testiranje prije relija prošlo je dobro, uživao sam u automobilu i jako sam siguran uoči nastupa. Želite da predviđam ishod relija? Ok, Sordo ispred Loeba. Ako se to ostvari, u nedjelju ćemo napraviti veliku feštu. "
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top