lock

lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci imal ko da bi mi mogo odraditi ovakve 2 karambolke kao na slici prednju i zadnju..znaci kao na slici ili na neki slican fazon..znaci javite s ovdje ili na pm ili broj ako znate koga da bi to mogo odraditi...hvala unaprijed
 
Član
RE: treba mi neko ko radi karambolke

Imas isto onog lika na pijaci sto prodaje Isko...
 
Član
RE: treba mi neko ko radi karambolke

isko radi samo po kalupima iso sam kod njega nemoze odraditi kao na slici i neradi karambolke sa maskom zajedno kao ova...
 
Član
RE: treba mi neko ko radi karambolke

Alen Basic Mostar, covjek je luuud u glavu, daj mu samo slike i budi mirne dushe...ako hoces njegov broj, saljem ti ga na PM;)
 
BHT Ovisnik
RE: treba mi neko ko radi karambolke

ono sto alen uradi je perverzija,uzmi njegov broj od tibora;)
 
Početnik
RE: treba mi neko ko radi karambolke

obadvije su r32 karambolke, prednja se moze nabaviti original zadnja.. samo u VW
 
Član
RE: treba mi neko ko radi karambolke

tibor987 je napisao(la):
Alen Basic Mostar, covjek je luuud u glavu, daj mu samo slike i budi mirne dushe...ako hoces njegov broj, saljem ti ga na PM;)

jel to onaj sto je na KEROZINU bio s Astrom
 
Član
RE: treba mi neko ko radi karambolke

tibor987 je napisao(la):
Alen Basic Mostar, covjek je luuud u glavu, daj mu samo slike i budi mirne dushe...ako hoces njegov broj, saljem ti ga na PM;)

kakve su mu cijene znas li slucajno
 
Član
RE: treba mi neko ko radi karambolke

_vwfan_ je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Alen Basic Mostar, covjek je luuud u glavu, daj mu samo slike i budi mirne dushe...ako hoces njegov broj, saljem ti ga na PM;)

jel to onaj sto je na KEROZINU bio s Astrom

Nije, ono je Topich bio...

@ quattro: cijene su malo jace, ali i rad je pedantan i kvalitetan...cijena za ono sto dobijes je realna ;)
 
Član
RE: treba mi neko ko radi karambolke

tibor987 je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Alen Basic Mostar, covjek je luuud u glavu, daj mu samo slike i budi mirne dushe...ako hoces njegov broj, saljem ti ga na PM;)

jel to onaj sto je na KEROZINU bio s Astrom

Nije, ono je Topich bio...

@ quattro: cijene su malo jace, ali i rad je pedantan i kvalitetan...cijena za ono sto dobijes je realna ;)

daj i meni broj tibore.. na pm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top