Ljubav prema autu

Ljubav prema autu

Ljudi vole i cijene ono sto imaju i sto su imali , ne volim bas Amere al sam uvijek bio impresioniran njihovom zeljom i ljubavlju prema autima

http://www.youtube.com/watch?v=bz-nO6WvOYw&feature=player_embedded#!
 
Član
Dobr klip a i auto jos uvijek mocno izgleda i kao sto rece na kraju nije to samo auto, dosta toga nas veze za auto al dodje vrijeem kad ga moramo prodati iz negog razloga jednostavno pozelis nesto novije i slicno, al ko ne bi volio svaki auto koji kupis i ostavit za sebe u trajnom vlasnistvu :D:icon_smile:
 
Član
jako dobar video,,,uspomene niko obrisati ne moze,,svaka im cast za ovo sto su uradili za svog starog:icon_smile:
 
Član
Da to je posebno sreca pa je taj chevrolet ocuvan i bio kod ljudi koji cjene takva auta;)
 
i to sto kazes , a ne ko moja bivsa Astra kao da sam je prodao prije 100 godina eno je raspada se lik ko da dakar vozi s njom
 
Član
Gledao sam ovo na TVu, i stvarno je nevjerovatno... Na kraju je sponzor vraćanja auta bio sam CHEVROLET, a auto i cijela priča su bili zvijezde na auto showu u L.A.
 
Legend
aaa extra video ,

ovo je "TO NESTO" sto ne mozes opisati , kad me neko upita zasto toliko oko auta , zasto toliko ulaganja , cemu to sve ....:lol:
ali eto kad se neki od nas previse vezu za auto ... ne objasnjivo
 
Top