ljigavo cudo za ciscenje (merkur)

ljigavo cudo za ciscenje (merkur)

Član
uzeo sam ja sinoc 8 KM, ima i od 6 ali ovo od 8 dodje u kutiji kao casa a ovo od 6 u foliji... Nisam jos isprobao... javim kako je...
 

MTR

Član
ne sumnjam da je dobro , al ne bi ga ja , dobar usisivac i magicna krpa cine cuda , ovo je izgleda za mrskorode :D
 
Član
Evo ovako... probao sam... Nije lose za tesko pristupacne dijelove, npr usjeke na cnetralnoj ploci ili slicno...dugmice itd. Ocisti ok ali sve se to moze i sa obicnom cetkom ili kistom uraditi... Dobro mozda ne bas ove usijeke ali eto... Uglavnom nije lose ali nije ni sad nesto woow... vrijedi probati u svakakom slucaju
 
Član
Alive je napisao(la):
Evo ovako... probao sam... Nije lose za tesko pristupacne dijelove, npr usjeke na cnetralnoj ploci ili slicno...dugmice itd. Ocisti ok ali sve se to moze i sa obicnom cetkom ili kistom uraditi... Dobro mozda ne bas ove usijeke ali eto... Uglavnom nije lose ali nije ni sad nesto woow... vrijedi probati u svakakom slucaju
Ne daj Boze da te prozvodjac nadje,prava si anti-reklama, tema zavrsila sa tvojim postom:lol::lol::lol:
 
Skrabo je napisao(la):
Ima li ovoga u Mostaru u Merkuru :icon_question:

nedo bog da u pogrebnom drustvu radis :D

vidim da si novi clan pa neznas,ali nemoj dizati zastarjele teme jer to nevole ovi federalci:)mrgreen:) tema je za dvije stranice starija od biblije,ali nema veze...pogledaj u OBI-u tamo sam vidio kad sam bio u mostaru...;)
 
Top