ljetne gume - gdje kupiti ?

ljetne gume - gdje kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesuje me gdje je najpovoljnija cijena i najšira ponuda ljetnih guma na području kantona sarajevo? hvala!
 
Član
IGY je napisao(la):
nove ili polovne :icon_question:

Nove, nove :) u dimenzijama 195/55/15

Pokusavao sam kontaktirati Amera, ali mu mail info@volan.ba izgleda da nije u funkciji, jer mi stalno salje MAILER DEAMON obavjesti i vraca mail. Inace, kod Amera u Volanu sam zimus uzimao zimske gume, pa mi je on i prvi pao na pamet, al et... :)
 
Član
U Savi imas na akciji (ostalo je jos jako malo) Goodyear Exellence 195/65/15 91 H po cijeni od 97km sa montazom i balansiranjem
Ja sam juce uzeo za Stila Goodyear Eagle NCT5 205/55-16 po nevjerovatnoj cijeni od 109km ;)
 
Član
Adresa:
Volan doo
Armije BiH bb
75000 Tuzla
Bosna i Hercegovina
telefoni: +387 (35) 248 700 / 248 701
 
Član
imas volan i u sarajevu, ne znam tacnu adresu ali znam da se nalazi u onom nizu radnji izmedju zeljinog stadiona i plavog oka
 
Unitrade d.o.o. Poslovnica Sarajevo

Vitomira Lukića 14

Tel: 033 768 245
Fax: 033 768 246
Mob: 063 892 964
e-mail: sarajevo@unitrade.ba
 
Član
MAXzilla_SOL je napisao(la):
Unitrade d.o.o. Poslovnica Sarajevo

Vitomira Lukića 14

Tel: 033 768 245
Fax: 033 768 246
Mob: 063 892 964
e-mail: sarajevo@unitrade.ba

Unitrade je veleprodaja
Sava je partner Unitrade-a i sve proizvode imas u Savi, zato sam i preporucio one gume
 
Član
A sta mislite o gumi Vederstein? Ja iskreno prvi put cujem za ovu gumu, al mi je lik u Savi o njoj pricao kao da je za Veyrona pravljena, pa reko da mi neko od vas iskreno kaze. Relativno je povoljna u ovoj dimenziji u kojoj meni treba, nekih 115 marona, a nemaju u ponudi uopste drugih kvalitetnih marki u toj dimenziji. A i zuri mi se :)
 

DSA

Član
Čuo sam da ljudi hvala Vredestein...e sad, zavisi i koji model Vredesteina, vejrovatno imaš i neku premium liniju, koja je beton
 
Član
DSA je napisao(la):
Čuo sam da ljudi hvala Vredestein...e sad, zavisi i koji model Vredesteina, vejrovatno imaš i neku premium liniju, koja je beton

Meni se cini da rece da je neki Sportek model, koji bi kao posebno trebao biti dobar po kisi. Sumnjam da je ovo premium marka s obzirom na cijenu. Citao sam po netu da je to kao jedna od ljepsih guma, jer kao posebnu paznju posvecuju dizajnu. Al kome je do dizajna...
 
Član
ADAC.de pogledaj njen test ;)
Vredestein je inace jedna od kvalitetnijih guma, ali obrati paznju
na oznaku vremena proizvodnje, kod nas cesto daju "akciju" kao
a kad pogledas gume su ustvari stare po 2 godine, a prodavci
skinu cijenu samo da ih se rijese.
Imam ja set Vredestein, doduse zimskih Snowtrac2 i
zadovoljan sam sa gumama, odlican grip. nisu previse bucne, udobne.
Pokusaj naci Kumho ecsta, i on je tu negdje sa cijenom, mozda nekih 10%
a odlicna guma.
Pozz

p.s.
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Vredestein/Sportrac-3.htm
evo review od te gume, ako je sport trac 3 ;)
 
Član
Vredestein su super gume
Vani se dobro prodaju, kod nas nisu nesto poznate

Kao sto su ti rekli, obrati paznju na godinu proizvodnje i na brzinsku oznaku (T-190km/h, H-210km/h, V-240km/h...)
 

DSA

Član
Ja ti recimo mogu preporučiti Kumho ECSTA KU31, dobre gume...uzeo ih preko Amera iz Volana, cijena je super...u dimenziji 225/45 R17 košta 190 KM sa montažom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top