Live For Speed (Simulacija Voznje)

Live For Speed (Simulacija Voznje)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam pronasao adekvatniji dio pod foruma, od Offtopic, sto se tice ove teme, tako da cu ovdje to postaviti, a ukoliko neki od moderatora uoce mogucnost premjestanja u drugio dio pod foruma, mogu to i prebaciti.

NAime, o cemu se radi! Kako sam vec naveo, u pitanju je simulacija voznje, realna simulacija. A rijec o tzv Igrici, naravno. Ali ono sto kroji razlike izmedju "Igre" i voznje u stvarnom zivotu je samo Igracka Konzola, a ostalo je sve RL.

Ja sam na dosta foruma pisao o ovoj simulaciji, i govorio i raspravljao o njoj, a prije svega sam najvise vremena proveo uzivajuci u njoj:D
A sa istom sam se upoznao pocetkom ove godine, tacnije nekada u mjesecu martu cini mi se, kada mi je prijatelj donjeo tu sicusnu instalaciju od 112MB da testiram svoje vozacke potencijale. I ja kao okorjeli driver, od malenih nogu, sam naravno jedva docekao nesto skoro kao voznju iz stvarnog zivota.
Sve one igre, Need for speed, i slicne, mozete zaboraviti, jos prvog puta kada pokrenet LFS. Ja jesam vjerujte.

I da ne bih ja opet pozamasne tekstove pisao, kako ja to samo znam, ovdje cu iskoristiti priliku jos u kratkim crtama da kazem da evo nakon nekoliko mjeseci smo moj prijatelj, moderator ovog foruma "freekvw1983" odlucili zapoceti sa Igrackim timom za online natjecanja LFS simulacije, koji smo nazvali Team ROCKETA i sada brojimo dva clana, on i ja,...a do nedavno su tu bila jos dva aktivna clana koja su se iz odredjenih razloga osamostalili :) a mi sada planiramo na sirenju i naravno, svi oni koji budu zainteresovani, mogu nas kontaktirati, ako su probali, ili ako ce tek probati ovu Simulaciju,...pa cemo ostale detalje dogovoriti... Trenutno je u izradi i ofcijelna stranica tima, a do sada postoje samo blogovi...no ne znam kako politika foruma diktira, da li je dozvoljeno reklamirati sajtove, ako bude, postavit cemo i link, ako ne, moze peko pp...
Sto se tice vizualnog izgleda nasih auta, za to je zasluzan Alen, tj freekvw1983, i naravno, svi clanovi koji budu u Rocketi, dobijaju taj Skin na poklon, i jos mnogo toga:)

I evo sada par slikica znacajnijih i ono kako to sve izgleda.
I da, zaboravih navesti, da je igru moguce downlodovati sa oficijelnog servera, i velika je 112MB...

Slika Tima Rocketa


Moj bolid


Alenov Bolid
 
Član
Ovaj, samo da pripomenem da smo ovdje na forumu vec spominjali tu igru, ima nas i aktivnih igraca :) ja sam se qual kao 4ti za onaj bihnet contest, al nisam mogao voziti nazalost :D
 
super, neka se svi aktivni LFS vozaci jave. mozemo zajedno ici po serverima. I da napomenem jos da uskoro prelazimo na Turbake. onda cemo biti spremni za BiHnet izazove! :)
 
Član
jasam dosta sluso o toj igrici , pa kako ja sad da to pocnem igrat ,dje to mogu skinut ili imal dje cd da se kupi.
 
Član
www.liveforspeed.com
download besplatan za demo, samo to i mozes igrati sluzbeno online, nesluzbeno da se smajmunisati i full verzija ali samo recimo izmedju par nas da se vozamo. Puno zabavnije voziti demo na bihnetovom serveru recimo.

@freek bring it on :)
 
Član
LiveFspeed nema dalje..nego ba maca ( alenko ) shta to sad samo 2..jel onda ono s bloga stara slika ili ??

btw: probio sam na 1:36:36 =)

poz
 
hehe, da samo nas dvojica. bilo nezadovoljnih clanova pa su ljudi svojevoljno otisli. a kako smo Klima i ja osnovali ovaj tim mi naravno samo kazemo piffffff i idemo dalje! nema rasprave! :)
ali eto izgleda ces ti pravo brzo da uletis u nas tim. Inace je pravilo da clan probije 1:35.xx barijeru da ga primimo u nas tim. naravno ovo vrijeme se ostvaruje XF GTI modelom sa slika. ali sad ce turbaci uskoro da nastupaju..
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
Svaka ti cast na ovom uvodu! cinis nas tim jako ponosnim! :)
Posebno sada sa volanom koji sam pribavio :D
trizex je napisao(la):
Ovaj, samo da pripomenem da smo ovdje na forumu vec spominjali tu igru, ima nas i aktivnih igraca :) ja sam se qual kao 4ti za onaj bihnet contest, al nisam mogao voziti nazalost :D
Steta. Ja sam takodjer radovao se bihnet challengeu, ali tada nisam bas vozio turbaka i mislio sam da ne bih mogao neke rezultate postici,..no nakon takmicenja sam uzeo sa prijateljem koji je ostvario 4. mjesto malo voziti, i pokazalo se da sam mogao dobro parirati onako upravljajuci misem i tastaturom :D
No sada sam zbavio volan, pa ce to mnogo drugacije da izgleda::)
freekvw1983 je napisao(la):
super, neka se svi aktivni LFS vozaci jave. mozemo zajedno ici po serverima. I da napomenem jos da uskoro prelazimo na Turbake. onda cemo biti spremni za BiHnet izazove! :)
Akobogda, i ja jedva cekam. A bilo bi dobro da se okupimo evo, kako vidim i ovdje ima raje koja vozi,...pa na neki nacin da se uvezemo, preko msn ili slicno, pa da opicimo :D
renault R-5 je napisao(la):
ja sam je instaliro prije 3 mjeseca i odusevljen sam
ali se nikako nemogu konektovati online da igram
Vjerovatno nisi downlodovao dodatne Update datoteke za igru, koje ti se ponude kada otvoris igru i krenes na Multiplayer - pokazi listu servera...Ne znam na kojem jeziku drzis igru, ali svejedno,...Znaci kada odes na mrezno igranje, pa pokazi listu servera, na vrhu desno treba da ti se ponude dostupni Updati igre i trebas samo odabrati sa kojeg servera da ih skine, i onda kada se to downloduje, igra se restartuje i update instalira i spreman si za online igru,...Ako ti sta nije jasno i dalje, slobodno se javi preko pp, mogu ti dati svoj msn....
Sredicemo mi to :D

Zajedno smo skupa :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma mis je zakon :)

mah necu reci da nije...ja sam s misem skoro skinuo vrijeme na Blackwood stazi sa XF GTI vozilom, najslabiji znaci onaj, na 1 33 xx....No nisam jer sam ostao na 1 34 01 hehehe....

Ali sada sa volanom, ocekujem bolji rezultat samo dok se ustelim malo :D
 
Član
Ma imam i ja volan, ali ga nisam nikad upotrijebio u lfs, osim jednom za zezu. Razlog? Valja ucit sve isponove, a to mi mrsko :)
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma imam i ja volan, ali ga nisam nikad upotrijebio u lfs, osim jednom za zezu. Razlog? Valja ucit sve isponove, a to mi mrsko :)
hehe..ma meni je to sada uzitak, jer sam izvukao maksimum iz misa...a ovo su sada sasvim novi trenutci....
Mnogo je mocnije ulijetati u krivinu s pola gasa a onda na izlazu stisnuti papucicu do kraja :D
Cr4cK_M45t3R_Fl45H je napisao(la):
a kolko je para da se kupi FULL verzija

Puna verzija Licence S2 cini mi se da kosta 70KM i vrijedi dozivnotno...a u izradi je i cini mi se S3 licenca, koja vjerovatno nece biti mnogo skuplja a imace dosta inovacija,...pa eto, vjerovatno vrijedi sacekati...
a mozes sve to procitati na www.liveforspeed.net
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top