Limar

Limar

Član
Poceo sam da radim pod na golf 2 da to sredim dok nema zime.

Rasturio sam sve iznutra i isao sam traziti limara koji bi to uradio. Trazili su mi jedan 200 km a jedan 150 km za varenje toga. Pa da li je to realna cijena toga. Postavicu slike pa presudite.



Na ovoj slici se vidi da je naprijed protuhlo,a nazad nema ima 2 manje rupice al nista posebno, pragovi su dobro s vana nisu truhli samo mozda s unutardnje strane s vozaceve ima protuhlo ali nema puno


i ovdje isto citav patos skoro do pola


Trebalo bi ovdje skoro citav patos na vozacevoj strani mijenjat.


@Edit
Zaboravio sam jos napisat ako neko zna sta staviti po podu i gdje kupiti jer bi zelio malo smanjiti zvuk s vana kolko tolko
 
pa sta bi ti htjeo kod nas 350KM sve povari i nanese izolaciju i iznutra i izvana odradi ono pravo kvalitetno
a to za 200KM prvo gledaj kako rade i s cim rade da ti ne stavljaju komade lima od haube ili neznam ni ja cega
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
pa sta bi ti htjeo kod nas 350KM sve povari i nanese izolaciju i iznutra i izvana odradi ono pravo kvalitetno
a to za 200KM prvo gledaj kako rade i s cim rade da ti ne stavljaju komade lima od haube ili neznam ni ja cega

Ma gledacu najvjerovatnije cu kod ovog 150 (nije sto je jeftiniji) nego mi je to limar ispred kuce i covjek mi se rekao da je varanje toliko a za ostalo kaze dodji ja cu ti prevrnut auto ti radi koliko mozes. Tako da cu gledati kako radi bicu citavo vrijeme tu.
 
BHT Ovisnik
meni u Mostaru ovaj malo bolji limar trazi 200km samo ruka da odradi na curinom kadettu pragove i obrve,pa prosudi:icon_biggrin:
 
Nije valjda da smatrate da je 200 KM mnogo za ovaj posao? Pa limarija "komplet" auta se krece od 550 KM - 1000 KM.. Ako ce uraiti kvalitetno onda 200 KM nije uposte puno. I bolje da ti stavi komad haube ili krova nego li lim iz "table" jer ti limovi su 87 puta losijeg kvaliteta od hauba i krovova..
 
jesu li samo varovi ili i zastitu poda radi za 200 km, ako je to dvoje nije puno uopste, a ako samo hoce 200 km da ti povari onda mislim da je malo previse :icon_rolleyes:
 
prijatelju ako si tacno iz doboja i ako znas za mjesto Šije preko puta trgovine Duga-boje i lakovi stani i pitaj za majstora Saju lik se striktno bavi auto-limarijom meni Golfa on radio jest da je malo skuplji al ti kazem za 350KM covjek ti sredi pod da bude bolji od fabrickog majstor prva liga pa et ako hoces da ti dam br. telefona javi.
pozzz ;)
 
Član
silvia_turbo je napisao(la):
jesu li samo varovi ili i zastitu poda radi za 200 km, ako je to dvoje nije puno uopste, a ako samo hoce 200 km da ti povari onda mislim da je malo previse :icon_rolleyes:

Samo varovi

Ali cu najvjerovatnije kod ovog drugog da radim, jer mi je rekao dodji radi ti kad ja povarim malo ono da mu pomognem oko ciscenja i sve pa mi nece onda cijenu vecu staviti inace bi i kod njega bilo 200-250 km


Ostali hvala na odgovorima ;)
 
ernadhusic je napisao(la):
prijatelju ako si tacno iz doboja i ako znas za mjesto Šije preko puta trgovine Duga-boje i lakovi stani i pitaj za majstora Saju lik se striktno bavi auto-limarijom meni Golfa on radio jest da je malo skuplji al ti kazem za 350KM covjek ti sredi pod da bude bolji od fabrickog majstor prva liga pa et ako hoces da ti dam br. telefona javi.
pozzz ;)

naravno da znam za šije, a sto se tice limara hvala za info ali limariju ja radim tako da mi limar ne treba ;)

150 km je ok cijena, jos tu ces da budes i da sve fino vidis kako to izgleda i jesi li zadovoljan radom
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ja cu ti samo reci da jeftino i dobro tj kvalitetno ne idu zajedno

Ma znam tako je skoro uvijek, al nekad i skupo bude lose pa sad.

Al nasao sam drugog limara skuplji je duplo od ovoga al bi to trebalo da se uradi kako treba. Trenutno je kod limara vari se pa kad zavrsi vdijecu rezultate. Postavicu i slike kako je na kraju zavrseno sve.
 
Član
Zaboravio sam na ovu temu slabo i ulazim. Odradio sam pod sve sto je potrebno majstor je povario i zastitio pod palstobitom. Voda mi je ulazila kroz vrata kroz kedere bio sam u potrazi za kederima ali nisam nigdje uspio da nadjem po otpadima nema ih cak ni djelova za golfa :S Ali sam stavio najlon onaj na vrata sto doje i sad ulazi ali najlon odbija i izlazi van zasad je dobro. Trenutno ovih dana ravio masku bez znaka i kupio spojler onaj mali nazad. Pa cu poslikat kakva ja maska ispala.
 
Top