Lik ladno pere auto na kisi

Lik ladno pere auto na kisi

nekad se i meni ovo desi...jer su nam vode katastrofalno napumpane hlorom i kamencem...npr. kad operem auto sve mi ostanu fleke od kamenca,a kad operem auto pred kishu i ostavim ga da pokisne i posle ga utjeram u garazu onda mi nebude nikakvih fleka jer kjisha je destilovana voda bez primjesa kamenca ili hlora i ona spere onu gradsku ili bunarsku vodu lijepo...
 
Član
prao sam i ja...:D
...jednom dosao iz NS a auto koji je inace bijel, bio je zut od prljavstine i masnoce...i sta cu drugo, bolje da je kvalitetno mokro nego onako prljavo zuto, crno neznam ni ja kakvo sve...:)
 
Član
hehehe ae po kisi,ja sam prao jednom kad je padao sneg,i to bas padao,znam da je bilo hladno,smrzo sam se kao p..ka :DD posle ga ubacio u garazu i obrisao ga lepo i otisao kuci da se grejem :DD
 
BHT Ovisnik
imam autopraonu pa opet na kisi ga znam prat:D

jbg ,kisa ga nemoze izvapirat sa strana:D
 
Član
Ja sam jednom svoju E30 prije kise nasafuno :D pa je kisa saprala. Kako je tad blistala Diamant crna metalik ufff a E36 sam jednom po noci prao pa me komsija cudno gledo jedno 7 dana :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
:lol: jaba78 imam iste komsije, jednom sam iznenada trebao ici rano ujutro za BG pa sam navece u 12 prao auto...nemogu vam opisati njihove poglede...:lol:
 
Član
ja sam juce malo saprao blato ispod lajsne i iza tockova......kisa je to lijepo raskravila ja samo sapro,doduse nije bio pljusak.......cekao sam da prestane.....
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
halo ljudi,pere li ko po suncu uopste :D

ma bolje po kisi nego po suncu ode lack:D:lol::cool:.A jednom sam odvezao na praonu zima ledi voda na autu jesu tad i naebali :D
Meni su govorili da cu saprati boju jer sam svaki drugi dan prao auto sad gledam sam da je cisto.;)
 
Top