Lijepljenje neba

Lijepljenje neba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam mali problem autu, pa mi trebaju savjeti! Na par mjesta su mi se ivica neba (tapacirung) odlijepile i strse mi u autu, pa me to uzasno nervira, ne da mi se trenutno nikome otjerati auto da mi bezze tapacira to, jer na proljece planiram u autu raditi presvlake i tapaciranje, pa me interesuje sta da za prvo ruku uradim? Nemojte mi samo neke sarave i matice i ostale gluposti preporucivat, nego kakvo ljepilo da kupim da to skinem i lijepo zalijepim, da drzi za pocetak?
 
Član
Pa pokusaj potraziti ljepilo u spreju za tkaninu ili presvlacenje u autu. Ja kada sam presvlacio svoje nebo ljepilo i cetkice sam kupio u prodavnici boje i lakovi.

Jos da napomenem da ces i novu tkaninu morati kupovati jer ti stara nece valjati, kasnije ocisti povrsinu da valja i naljepi novu tkaninu. Kada budes uzimao tkaninu gledaj da je elasticna i da ima sloj spuzve sa jedne strane.
 
m50b25 je napisao(la):
Pa pokusaj potraziti ljepilo u spreju za tkaninu ili presvlacenje u autu. Ja kada sam presvlacio svoje nebo ljepilo i cetkice sam kupio u prodavnici boje i lakovi.

Jos da napomenem da ces i novu tkaninu morati kupovati jer ti stara nece valjati, kasnije ocisti povrsinu da valja i naljepi novu tkaninu. Kada budes uzimao tkaninu gledaj da je elasticna i da ima sloj spuzve sa jedne strane.

Ma nije se meni nebo komplet odlijepilo, samo ivice, i to malo, al' me nervira to i ne svidja mi se, hocu da je sve utegnuto i kako treba, pa samo ivice te da zalijepim, da mi je se odlijepilo pola platna sa neba i tako, onda bi lijepo otjerao na tapaciranje i to je to, a ovako cu sam uzeti i srediti to!
 
Član
a nista onda, kupi ljepilo u spreju i lagano nanesi po tim odljepljenim krajevim. Nemoj pretjerati da ti ne procuri ljepilo ruzno izgleda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top