Lifan LF50QT-26 PROBLEEM :(

Lifan LF50QT-26 PROBLEEM :(

Član
technoGeek je napisao(la):
Treba da ima linearno ubrzanje do 50 na sat bez zastoja. Ne znam ima li taj blokade, ali je isto tako moguce kada je dugo vozen da se remen rastegne i onda slabije vuce.

Ma motor je nov,ne moze remen biti rastegnut :D .. all malo je nadosao kako je isao lose :icon_confused: ali opet nije to to :icon_sad:
 
Član
nije istina ..technogeek..ja sam mjerio po gps.u ..sat laze 1-2km/h ..stoga ne pricaj ako se nisi uvjerio u to..a ja sam se uvjerio u to vise puta..tako da... ;) ,,a nece ti odma poslije 1k zakucavat..budi realan..masina treba da se fino razradi..kod mene je 4.5k ..pa toliko ide..
 
Super Moderator
druze mozda previse trazis od njega
tako on ide vjerovatno samo sto ti mozda volis malo brze masine :D
 
Član
Druze to je Lifan...ne ocekuj da ti ide kao Gilera,Yamaha,Peugeot....daleko od toga...dobro je da ide ikako:lol:
Vremenom ce se malo motor razraditi pa ce ici malo bolje...al sudeci prema postovima tebi su prevelika ocekivanja od tog skutera...
 
Član
to je istina..da on ne moze ic ko gillera..jbg gillera sta 98god ..ima 4kw motor ..a ovaj 2,4kw ..tu je razlika..a u lifana je karoserija od 125 pa je potesko to za njega...a motor ce se vremenom razradit..kako kod mene..ja npr mogu da oderem apriliu ni staru ni novu ..2000god..ne moze me prestic..a ja nju lagano predjem..i ostavim ...
 
Član
kduxw3bsggo2nplnj922.jpg

Jeli to katalizator il ... sta je ? :icon_confused:
:123:
 
Član
ne bih rekao da tu ide kat.;) jer treba ići na auspuhu da na jednom dijelu ulazi, a na drugi izlazi tako da;)

a u šta ti ovo ide gore OVAJ dio???????
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
ne bih rekao da tu ide kat.;) jer treba ići na auspuhu da na jednom dijelu ulazi, a na drugi izlazi tako da;)

a u šta ti ovo ide gore OVAJ dio???????
hM NISAM ZAVIRIVAO :/ a sta mislis da nije blokada :icon_question:
 
Član
ovo je gore ja msm alternator ..jer u njemu su one leptirice za punjene..nezz kod mene nema tog dijela..
 
Član
ne bi reko da alternator:icon_smile: jer nema nikakvih kablova... nezz šta bi ovo moglo biti, teško preko slika;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
ne bi reko da alternator:icon_smile: jer nema nikakvih kablova... nezz šta bi ovo moglo biti, teško preko slika;)

ajd sutra cu slikati malo bolje i vidjet sta ima na njemu sve pa vam javim ;)
 
Top