Lazareth Quadrazuma

Lazareth Quadrazuma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
francuski quad-monstrum. 120 ks, 200 km/h topspeed







http://www.diseno-art.com/encyclopedia/strange_vehicles/lazareth_quadrazuma.html
 
Član
sto ima mocno ime bogte....lepo izgleda....al nekako mi ne idu ovakve felge na ovaj tip vozila :icon_confused:
 
Član
dok sam mazdu vozila, susrela sam jednog quada na autoputu - BEZ - kacige vozac. a vozi kao da je u panciru.. prazan autoput, ja preko 200 se zalaufala a ovaj izlazi na autoput i ravno pred moja kola. sreca nasa pa put bi prazan da sam na desnu traku presla inace bi ga pokupila kao gajbu jabuka. sad vidim da quadovci nose kacige. a i zabranjen im je izlazak na autoput.
 
LSD je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Cool,fora su mi ti kvadovi,rado bih ih jaho nedje po brdima i livadam :)
samo sto ovaj nije za brda i planiine!
autoput majka:cool::cool:

Ma kontam,ali nako bezze kazem kako ne da su mi sad nesto privlacni,ali volio bih jednog derat po brdima.A bas OVAJ mi i nije nesto,ima auto za autoceste.Isto ko na mountain bike staviti tanke slikuse,nije to to.;)
 
Član
Ja bolesti, imas motocikl al moras mjenjat 4 gume i malo sporiji nego ostali motoristi.

NI TAM NI VAM :)
 
Član
.. meni je ovo ekstra.. i mislim da bi svi voljeli imati ovog monstruma.. nek ne ide preko 200, pola auta sa foruma ne preko 190... doduse, ovaj mi puno stabilniji djeluje nego ostali quadovi...;)

Goco.. jel i ovo 4x4...?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top