Lavlja..?

Lavlja..?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh eto..

Parkiram.. (srecha pred kuchom)
Stavim lavlju..
Krenem nesto da je skinem NEMOZE !
Trudim se okrenut kljuc NEMOZE !
Ubacim kljuc, udje normalno sasvim, al nema sile da ga okrenem tj. da otkljucha..
Sta je rech? Jel se kome deshavalo?
Pomazite jer ja pojma neam.. xD

Hvala unaprijed.. xD
:icon_rolleyes:
 
Član
desavalo se meni ..tj kada onaj donji dio naopako okrenem prije zakljucavanja,sve ok zakljuca se ali poslije nema sile da otkljucas..poslije milion pokusaja nekako jedva uspjela a od tada dobro vodim racuna kako postavljam donji dio
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
desavalo se meni ..tj kada onaj donji dio naopako okrenem prije zakljucavanja,sve ok zakljuca se ali poslije nema sile da otkljucas..poslije milion pokusaja nekako jedva uspjela a od tada dobro vodim racuna kako postavljam donji dio

Joj ocami mislim da che bit da je to..
Prvi dan sam zamalo fulio, al sam nekako ischupao..
A veceras nisam vidio, u mraku nabrzake samo reko da stavim da idem kuchi..
Al eto dao si mi nadu.. Sad chu okretat, milion puta, nebil uspjelo.. xD
Na greshkama se uchi.. Jbg.
Vidjet chemo sutra ujutro..
A probat chu i taj WD ako nebude izlaza...
BORBA MI JE ! Zeludac mi se okreche.. xD

:lol:
 
Član
ja parkiro pred drvo prometom ito pred vratima nije bilo mjesta i fulim tako al nisam okreno kontra nego ispod onog sto uklapa sipka sve san probo al nista al nista zovnem burazera i kazem mu ponesi produzni i brusilicu i preko ceste pruzim kabal do jerana a on izvadi iz svoje felicije karavan onu gumu pozadi i fiknem samo onu jednu gdje uklapa i uklopim je i otkljucam al jaro koliko sam se prije toga iznerviro ko god je izlazijo iz prodavnice je gledo i konto kako ja obijam auto bio sam mokar sav od nervoze dodem kuci i zavarim dje je bila ofarbam i to je to nisam orrosio ni dinara ako budes rezo rezi po varu da kasnije mozes napraviti kaka je bila;)
 
Član
Napravio..

JEDVA!
Cekic..
Kombinerke..
Papagajke..
CUPAJ! GREBI! VAGONA! HAAA ADIIII!
Nije bilo potrebe da brusim..
Napatio sam se dosta ali vrijedilo je.. :D


LOCK!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top