Last chance za 1/2 finale

Last chance za 1/2 finale

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
U last chance ucestvuju svi koji su izgubili u 1/4 finalu !

.nOKe
gaga
knoxville

radove poslati Ryu-u na PM do 21.05 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/suzuki/2008-sx4_sedan/1600x1200/wallpaper_04.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
original:
suzukisx4sedan2008800x6zs4.jpg
 

Ryu

Član
gaga:
Premalo promjena na radu ! Ostavljen veliki retrovizor,ukinuta prednja vrata ?? Boje i podloga nekako sve zajedno monotono...
Ima i dobrih ideja na radu,lijepo modifikovan prednji branik,crna boja na dnu praga i branika...

knox:
vise promjena nego gaga,lijepo odradjeni farovi i maska,retrovizoru izgled promjenjen,dobro ukidanje zadnjih vrata...
sad malo negativnog ;) felge prevelike,ovo auto samo pravo moze ic :( naljepnice prevelike,boja auta i podloga su mi nekako nidje veze (crno bijelo + metalik tamnoplavo)
i kad vec rece da si pokusavo napravit nesto slicno Hondi iz FnF sto napravi ovakav zadnji kraj...

jedva sam se odlucio da mojih 5 bodova ode knoxvillu...
 
Član
gaga
Boja prejaka, stakla pretamna, obrati paznju kako rezes auto i na sta to lici kad mjenjas background, sjena ti je ukoso....

knox
Nije mi jasno sta si pokusao napraviti pa auto lici na jaje...Felge prevelike, decali su off totalno, boja srednja zalost

Jedva se odlucih kome dati 5 bodova, ali zbog urednijeg rada 5 bodova ide knoxu
 
Član
Anais je napisao(la):
gaga
Boja prejaka, stakla pretamna, obrati paznju kako rezes auto i na sta to lici kad mjenjas background, sjena ti je ukoso....

knox
Nije mi jasno sta si pokusao napraviti pa auto lici na jaje...Felge prevelike, decali su off totalno, boja srednja zalost

Jedva se odlucih kome dati 5 bodova, ali zbog urednijeg rada 5 bodova ide knoxu

pokusao sam napraviti Hondu Civic Coupe ne znam koja godina :) iz Fast and Furious one 3 iste Honde sa underglow neon zelene boje :)
al et ispade ovo :p
 
Član
Oba imaju nedostataka koje vidim al ja ih ne bih znao ni ovako uraditi :D

5 bodova ide knoxu iako imam zamjerku na velicinu felgi ;)
 
Član
Za zutog, felne mi se nisu uklopile, bolej bi bilo da je hauba crna umjesto one chize, prevelik ostao retrovizor...

Za plavog, opcenito kao da je auto iz crticha, bucmasto nekako...nerealno...ne znam kako bi to opisao...

Al ipak glas dajem KNOX-u za ideju i izvedbu, p amakar bila pomalo cudna....
 
nekako mi felne nisu dobro podesene ni kod jednog takmicara.....

Gaga opet nista nisi uradio, promjenio boju i malo modifikovao branik (sto je za pohvalu - svaka modifikacija a ne naljepljivanje drugog branika i sl.)... nisam siguran sta si htjeo da postignes sa uklanjanjem srednje linije od vrata, jesu li to sada komplet jedna vrata??? Ako jesu trebao si izbaciti srednji dio (stok) na prozorima....

Knoxvile je uradio agresinije auto sto se meni licno svidja..... minus je sjena na sajbi mada je okolina promjenjena, plus su svakako retrovizori, farovi i sto si se sjetio prosiriti vrata...

Knoxvile +1
 

Ryu

Član
13-0 za knoxville
knoxville ide u 1/2 finale

gaga vise srece i promjena na autu na sljedecem bg ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top