Land Rover

Land Rover

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
10.jpg


12.jpg


13.jpg


19.jpg
 
Član
Perfekcija, neki dan sam se družio s jednom Range-om
Uskoro ih počinjemo raditi pa se radujem bliskim susretima :D
 
Legend
Skupi su, ne znam ko ce to kupiti. ALi mocni su skroz. Vidio sam i ja jednog u Merkatoru, onaj Freelander 2
 
Putovanja.ba
Administrator
daki je napisao(la):
Skupi su, ne znam ko ce to kupiti. ALi mocni su skroz. Vidio sam i ja jednog u Merkatoru, onaj Freelander 2

Pa skupa je i S klasa pa je 10 naruceni, 50 Q7 je narucenu, a kolko se Cayena i X5-ca po Sarajevu vozi da i ne govorim.
 
Putovanja.ba
Administrator
Za sve one koji su nestrpljivi i ne mogu dočekati da na tržište stigne Land Roverov coupe-crossover najavljen za 2010. godinu tvrtka LSE Design nudi rješenje. Britanski je tuner najavio coupe preradu Range Rovera Sport u ograničenoj količini od 100 komada.

Velika većina dijelova ovog tunerskog uratka izrađena je od ugljičnih vlakana, a pogonski će stroj raspolagati s okruglo 500 KS. Iako performanse još uvijek nisu objavljene, očekuje se ubrzanje do stotke za nešto više od 5.5 s i maksimalna brzina od preko 260 km/h.

Atraktivan aerodinamički body kit u kombinaciji s naplatcima veličine 22 cola u svakom će trenutku privlačiti znatiželjne poglede prolaznika. Prodaja bi trebala krenuti krajem ljeta 2008. po cijeni od oko 145.000 eura.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top