Lancia Thesis Ultima Edizione za kraj

Lancia Thesis Ultima Edizione za kraj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lancia%20thesis%201.jpg

Kao što je bilo i najavljeno, Lancia će tokom ove godine prestati sa proizvodnjom svoje luksuzne limuzine Thesis, koja se na tržištu nalazi od 2002. godine.

Kao poslednji pozdrav odlazećem modelu, Lancia je u Nemačkoj (prodaja tamo prestaje 15. juna) lansirala specijalnu ediciju Thesisa, nazvanog Ultima Edizione, koji će biti napravljen u limitiranoj seriji od samo 35 primeraka.

Za pogon ovog specijalnog modela se brine 2,4 litarski turbo-dizel motor sa 185KS, a kupci će moći da biraju između dve verzije: "Sportiva" koja raspolaže sa Donatello crnom bojom karoserije i crvenim Poltrona-Frau kožnim enterijerom, kao i "Emblema" verzijom sa takođe Donatello crnom karoserijom, ali u kombinaciji sa kožom bež boje.
lancia%20thesis%2011.jpg
 
Član
:icon_eek::icon_eek: interijer premocan,ovo auto mi je sprijeda bezze,nazad mi baca na kojekakve lincoln,buick-e i slicno:cool:
 
Član
ovo je meni jedan od najljepsih talijana ikad napravljenih...dizajn, tehnika, udobnost i danas dan na nivou...steta sto prestaju proizvodnju...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ovo je meni jedan od najljepsih talijana ikad napravljenih...dizajn, tehnika, udobnost i danas dan na nivou...steta sto prestaju proizvodnju...

kako kome... mene cudi da se ovo uopste proizvodi najruznija lancia nazad moze proc nisu lose stopke
 
Al bocni oslonci su boli glava,vidi se da u ovom nema huliganstva po cesti:D

Ma onako,prednji kraj i meni je suspišis,ali eto posto je ovo limuzina,ja nemam pojma:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top