Lancia Thesis 2.4. JTD automatic problem s mjenjačem?

Lancia Thesis 2.4. JTD automatic problem s mjenjačem?

Član
Ekipa, treba mi vaša pomoć.
Imam ponudu ključ za ključ, čovjek mi daje Lanciu Thesis 2.4. JTD automatic za mog Pežoa 307 2.0. hDi, s tim da mi je konkretno napisao njen problem.
Da ne bih kuckao prekopiraću vam njegovu poruku pa ukoliko ima neko iskustva bio bih zahvalan da podijeli.
" Auto je ispravno moze se voziti e sad nedesava se stalno,auto ide normalno kad dodze do 40-50 na sat izgubi se slovo D i onda kad stanes na semaforu i hoces da krenes isto ko da krece iz druge trece malo teze ugasim upalim,auto pojavi mi se D i ide normalno i onda nakon nekog vremena desi se isto. Auto sam vozio 15 dana koliko je bilo registracije i parkiro auto mi je odjavljeno uredno nisam iskreno vozio majstoru zvao sam covjeka kod kojeg je bilo auto ja mu govorim da nije do mjenjaca sta kaze nije 100 posto on radio mjenjac kaze auto je domacinsko kaze skini turbinu ocisti i nece ti se to desavati ciscenje turbine je 200-300 maraka i malo lupka prednji trap ostalo je top motor suh ko barut 193000 auto preslo"
 
Član
Čuj nije vozio majstoru? Bil ti vozio majstoru da ti se nesto tako desi?
Provjerio je on sve majstore i kad je skontao da je neisplativo onda oce da se rijesi .
Sjedi mirne glave s tim lavicem
 
Top