Lancia Delta S4 16V Wolsfelder Bergrennen 2011

Lancia Delta S4 16V Wolsfelder Bergrennen 2011

Legend
<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/BPh6pE3imc0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
al ga cijepa ubi brasno;):123:al kako dobro lezi po stazi,,moj kadet nebi dvije krivine sastavio :lol::lol:;)
 
Član
Strašan auto , šteta što su ukinuli grupu B.
Ta je Lancia 1986. godine na stazi Estoril pravila šesto kvalifikacijsko vrijeme u Formuli 1 , to samo govori kakav je to extreman bolid bio , a i uopšteno svi auti grupe B (205T16 , RS200 ,Quattro S1....)
 
Član
djordjep je napisao(la):
Strašan auto , šteta što su ukinuli grupu B.
Ta je Lancia 1986. godine na stazi Estoril pravila šesto kvalifikacijsko vrijeme u Formuli 1 , to samo govori kakav je to extreman bolid bio , a i uopšteno svi auti grupe B (205T16 , RS200 ,Quattro S1....)
Strasan auto koji jako volim i cuo sam za to 6 vrijeme u f1 na Estorilu ali smatram da je to teski bulshit ;).
 
To vrijeme na Estorilu nikad nije potvrdjeno,cak ni od strane ljudi iz Lancie.bez obzira,grupa B je jednaa jedina,ostaje u srcu zauvijek (pogledj moj avatar) :D;)
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
To vrijeme na Estorilu nikad nije potvrdjeno,cak ni od strane ljudi iz Lancie.bez obzira,grupa B je jednaa jedina,ostaje u srcu zauvijek (pogledj moj avatar) :D;)
Potpis za boldano ;) a glede tog vremena ja apsolutno nevjerujem jer zna se ipak sto je open wheel na krugu a da ne govorim F1,to bi npr znacilo da su oba Ferarijeva bolida na tim kvalifikacijama bila sporija od te Lancie u sto jednostavno nevjerujem nimalo.
 
Član
to za f1 je suplja;)
a lancia je i bez toga cista brutala, neponovljivo vrijeme u auto moto sportu;)
 
Top