Lancia by Ferrari...

Lancia by Ferrari...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naletih na ovaj video, pa reko da s vama podjelim...
Lancia Thema 8.32, pravi ljubitelji i poznavaoci znaju o kakvom klasiku se ovdje radi...
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7QH_3ftHmbk&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7QH_3ftHmbk&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 

MTR

Član
nedavno se jedan iz Zenice prijavio na forum , i napisao da mu je kod havera ta Lancia , ja nikad otic a znam gdje je .
vuca se ona po ovom reonu od 98-99 , sj*ali je par puta , valjda je sad ok . Ovdje su svi Alfisti , Lancisti .....:cool::cool::cool:
 
hehe znam da su zenicani ljubitelji talijanski auta, i sam sam inace takav, pored volva, alfa i lancia su mi najdrazi...
ovu Lanciu na zapadu ko ima cuva je ko' oci u glavi
 
Član
Klasik, super design, ali v8 motor i prednji pogon... :icon_rolleyes:

i samo 215ks iz takvog motora, mislim ok, nije potrebno više za prednji pogon :D
 

MTR

Član
@Toon , isto da si rekao , elfer ili 911-ka motor nazad i pogon nazad , nidje veze a ideeee :icon_rolleyes:

druga vremena :cool:
 
Član
MTR je napisao(la):
@Toon , isto da si rekao , elfer ili 911-ka motor nazad i pogon nazad , nidje veze a ideeee :icon_rolleyes:

druga vremena :cool:

da, ali zbog toga 911 ima bolji hendling, a lancia mora prenositi snagu v8 motora na cestu i skretati istovremeno sa prednjim kotacima, na to sam mislio.
Super auto, pravi klasik, ali po meni je trebalo motor zaokrenuti za 90° i ubaciti kardan, ali opet, mozda su imali svoje razloge ;)
 
toon je napisao(la):
MTR je napisao(la):
@Toon , isto da si rekao , elfer ili 911-ka motor nazad i pogon nazad , nidje veze a ideeee :icon_rolleyes:

druga vremena :cool:

da, ali zbog toga 911 ima bolji hendling, a lancia mora prenositi snagu v8 motora na cestu i skretati istovremeno sa prednjim kotacima, na to sam mislio.
Super auto, pravi klasik, ali po meni je trebalo motor zaokrenuti za 90° i ubaciti kardan, ali opet, mozda su imali svoje razloge ;)

ako se ne varam motor mu je zaokrenut za 90°;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top