lanca integrale

lanca integrale

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovih dana treba da kupim lancu integrale 2.0   16v turbo, moze li mi ko reci kakav je auto i isplati li se vozit?
 
Početnik
mlladen je napisao(la):
ovih dana treba da kupim lancu integrale 2.0 16v turbo, moze li mi ko reci kakav je auto i isplati li se vozit?


Odlican, barem po meni. Sam od sebe je to ipak kao trkaci auto.

Ima ih dosta slicnih modela sa tim motorom, neki su malo manje od 200ks, neki malo vise.

Hota je ima samo kod njega je sve komplet pojacano od citavog pogona do kovanog motora sa ogromnim turbom, diznama, programabilnom elektronikom, itd.

Zavisi i kakvo je stanje toga auta. Vjerovatno ga je derao tko god da ga je vozao pa treba dobro sve pregledati, jer tu bi moglo biti poslje mnogo ulaganja i repariranja.
 
Član
HONEY je napisao(la):
mlladen je napisao(la):
ovih dana treba da kupim lancu integrale 2.0 16v turbo, moze li mi ko reci kakav je auto i isplati li se vozit?


Odlican, barem po meni.

Vjerovatno ga je derao tko god da ga je vozao pa treba dobro sve pregledati, jer tu bi moglo biti poslje mnogo ulaganja i repariranja.

Potpis!!!
 
Član
ma vjerovatno su ga vozali ispod nekih 100 km/h eventualno na otvorenom do nekih 120 inace vozila ga zena koja je sa jim isla na pijacu i kod bolesne majke ili tako nesto nije nikada zapaljeno u njemu i to

i moj potpis na izjave kolega
 
Član
lancie su dobra auta za mene jbga ja znam licno za themu i kappu.ono vozio sam 2.0 i 2.0 s VISom jba idu ko da im djavo za petama ne kvare se tako lako.a integralka jbga takvo auto ne vozis polako i stedis tako da pazi
 
Član
Koja je to Integrale, nema ih mnogo u BiH?! :)

Taj autic ide ko mahnit i posebno se dobro vozi u krivinama. No tesko je naci dobru, takve ko sa slike su preko 12000 Eura (to je model Evolution - takvih u BiH nema, bar koliko ja znam).
 
Legend
Posto ti je tema nigdje veze sa podforumom ovo je prebaceno.

Procitaj pravila!!!
 
Član
HONEY je napisao(la):
mlladen je napisao(la):
ovih dana treba da kupim lancu integrale 2.0 16v turbo, moze li mi ko reci kakav je auto i isplati li se vozit?
Odlican, barem po meni. Sam od sebe je to ipak kao trkaci auto.
Ima ih dosta slicnih modela sa tim motorom, neki su malo manje od 200ks, neki malo vise.
Aj pročitaj sad ovo polako.
Kakav je ovo odgovor !? :)
...a i ti si otvaraču teme LIK, imaš o ovom autu sve po internetu, ti se pilaš tu...:icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top