Lamborghini Reventón ROADSTER

Lamborghini Reventón ROADSTER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ZLOĆAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

2iu82tw.jpg


mae1ds.jpg


2wclh91.jpg


34ta7as.jpg


173gqq.jpg
 
Al stvarno! :icon_eek: Jebo mater ne mrem ga se nagledat,bas je ono "bad motherfucker".Oj majko draga,nema detalja kojeg bi ukinuo ili nesto dodao,savsreno.Iako ne otkidam toliko na dizajn ovih superautomobila (drazi su mi kupei) ovaj me sokirao.I opet :icon_eek:
 
Član
Nedavne priče da bi italijanski Lamborghini uskoro trebalo da zvanično promoviše i Reventon bez krova su se pokazale tačnim.

Reventon Roadster će naime svoju globalnu premijeru doživeti već sledeće nedelje na Salonu automobila u Frankfurtu, tačno dve godine posle promocije "standardnog" Reventona, koji je takođe svjetlost dana prvo ugledao u Frankfurtu.

Za njegov pogon se brine 6,5 litarski V12 motor koji razvija 478kW/650KS i 660 Nm obrtnog momenta (u paru sa šestostepenom e-gear transmisijom), što je dovoljno za maksimalnih 340 km/h i ubrzanje od 0 do 100 km/h u trajanju od samo 3,4 sekunde.

Pogon je inače na sva četiri točka (veličine od 18 inča), dok se u unutrašnjosti nalaze alkantara i elementi od karbon fibera.

Po poslednjim vjestima, proizvodnja će biti limitirana na 20 komada (ranije se pominjalo da će serija iznositi samo 9 primjeraka), a očekuje se početna cijena od oko 1,2 miliona evra.
 

MTR

Član
Najludje auto u posljednjih 20 godina , dizajn ko F-117 ,jbt mislim totalno ludilo
:cool::cool::cool:

Dule , cijene su vec stigle na 2 mil. Eura ( ko je narucio vec prodaje , jbs.,nekretninu kako pici cjena ) :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top