Lamborghini Estoque

Lamborghini Estoque

Član
thumb_lamborghini-estoque.jpg


Lamborghini nije jedan od onih proizvođača koji predstavlja konceptne modele, barem to do sada nije bio slučaj.

Stoga je možda najlakše zaključiti kako je ovdje prikazani model, nazvan Estoque, korak do produkcije. Iako proizvođač ustraje u tvrdnjama kako je riječ tek o konceptu, velika je vjerojatnost da upravo Estoque postane trećim modelom u Lamborghinijevoj gami. U prilog toj tezi govori nedavna izjava čelnog čovjeka Lamborghinija, Stephana Winkelmanna, koji najavljuje skoro proširenje linije modela, ali istovremeno negira SUV o kojem se zadnjih mjeseci špekuliralo, te kao najvjerojatnije rješenje navodi četverovratnu luksuznu limuzinu.
 
poruzan mi je, linije bezze preuzeo ove preogromne usisnike sa drugih sportskih modela koje ovom modelu ni malo ne stoje i usro na svjetlima totalno
 
Član
zerocool152003 je napisao(la):
poruzan mi je, linije bezze preuzeo ove preogromne usisnike sa drugih sportskih modela koje ovom modelu ni malo ne stoje i usro na svjetlima totalno

preruzan:icon_question::icon_question::icon_question:
ne mogu da vjerujem
a tek uzivo sta ce ovo biti!
 
Član
zerocool152003 je napisao(la):
poruzan mi je, linije bezze preuzeo ove preogromne usisnike sa drugih sportskih modela koje ovom modelu ni malo ne stoje i usro na svjetlima totalno

naprijed bas ima karakteristican izgled lamba. sire se ljudi malo u drugi segment. extra izgleda ako se ja pitam :cool:
 
Član
neznam vala, lijep je... kad malo bolje pogledam i nije tako loš ! sad još samo fali da ferrari napravi nešto isto i to je to!
 
Sto se tice ovog automobilskog segmenta,po meni su Panamera,ovaj Lambo i Aston Martin-ova verzija nekako bezze.Za mene je Maserati Quattroporte Bog i batina u klasi :) (imajte u vidu da je projekat star skoro 10 godina)
[/img] http://www.luxuryblog.it/wp-content/uploads/2009/03/maserati-quattroporte-sport-gt-s-1-big.jpg
 
Porschefan je napisao(la):
4porte je star oko 40 godina, ovo je samo najnovija verzija... :icon_biggrin:

Znam brate,mislio sam na ovaj zadnji model da je star skoro deset godina,neznam kad se poceo proizvodit,2003 ja mislim,tako da linija danas moze izgledat pomalo staro...
 
Top