Lamborghi_Murcielago

Lamborghi_Murcielago

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ev opet iz dosade nisam imo sta radit pa nije nesto jer je sam od sebe mocan
:icon_biggrin:


beton_copy.jpg
 
Član
ako hoces da radis, radi auta koja nisu sama po sebi napucana. da nebi kasnije dobio kontra efekat...
 
Član
jbg...ja ti opet drug ponavljam...nema rada za 2 sata...moras dobro obracat paznjui na detalje...
uzmi fino ovo sijeci, podloga ti isparila nedje...ostri ti rubovi...malo se vise zabavi oko auta...
i ko sto ti emir rece, uzimaj sta normalnije, a ne ova supersportska auta...
 
rookie :D

ajd zaista nemoj vise radiit vec sredjena auta,a i za pocetak uzmi neko stock auto i za pocetak ga spusti,promijeni felge koje kad mijenjas iskruzuj zajedno sa gumama i kad to radis nemoj korisiti poliygon lasso tool nego eliliptical marqee tool,dalje,zatamni stakla ( ne preferiram ali zbog vjezbe),zatim promijeni boju,ali da bude u granicama normale ne ko ovajjadni lambo,place koliko je drecav :D,zatim probaj zamijeniti branike i pragove,ali ako ne mozes naci odgovarajucu pozu onda radije ni ne mijenjaj.
toliko od mene,pozdrav! ;)
 
Član
ww.netcarshow.com
odes na nekog proizvodjaca,nadjes sliku i nju radis
pri tom ne mislim na ferrari,lamborghini,porsche i tuning kuce kao sto su edo,alpina,brabus i tome slicno
znacu uzmes hyundaia,vw,opela i lagano
 
Član
mi smo eto za ovo sponzorstvo neko radili Daciu Logan, Peugeota 306 i Hondu Civic...eto uradi bilo koje od ta tri, pa da vidimo sta ce ispast...i znaci vise na detalje pazi...; )
 

IGY

Član
uzmi fiata mutiplu
i onako je vec ruzna pa je nemozes vise unakaziti a usput i fiat je to :lol:
 
Član
Nemojte covjeka napadat odma naucit ce svremenom,al jest tacno neprofesionalno.........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top