lambda sonda

lambda sonda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako imam jedan problem .. vozim golf 2 1.3 benz anspric.. e ovako auto je pocelo da mjenja rad dok radi sam sebi da turu oduzme ugasi se i sl... onda sam poceo da mjenjam djelove da uklonim kvar.. zamjeno sam obadvije pumpe za gorivo, razvodnik paljenja, komlpetan vakum sa kucistem za filter zraka.. stelovanje karburatora.. i nista nije upalilo.. i pricao sam s jendim prijateljem sa foruma nesta o katalizatorima... i rece mi on da imam tu lambdu sondu i da mi se mozda katalizator zacepio... ja odem skinem katalizator i stvarno gotov .. posto je sonda bila na katalizatoru napravio sam na novoj cjevi mjesto za sondu i stavio sam je .. auto bolje radi al i dalje mjenja rad.. sad sam je iskljucio skroz i auto super radi.. sad dal smijem tako vozit dal moze sta da se osteti il mora ona da bude ???

uhhh al se napisa...
 
Član
to i ja znam,,a vidim gore momak pise kako ima karburator,a naveo je da mu je motor 1,3 ajnspric,pa reko da nisam ja prolupao mozda:):)
 
Član
a moguce da mu je monopoint ajnspric, a ljudi to kod nas zovu poluajnspric mada nema veze s zivotom.....
 
Član
upravo tako,dobro sam ja upoznat s tim motorom,i sa ovim gore navedenim,,isto tako znam da nema veceg sranja nego kad pocne zezat karburator,,a odvezes ga "majstoru":):)
 
Član
ne znam jel polu ajnspric ili anspric znam da ima nake dizne i ima dvije pumpe za gorvio jedna je ispod rezervara a druga je u rezervaru gore kod plovka ....kako mogu znat jel polu ili ajnspric
 
Član
buraz ako imas karburator nema govora da je ajnspric,,prvo podji od toga,ako ti je karburator onda ti je obicni 1,3,pretpostavljam 44kw
 
Član
slabo se ja u to razumijem dal je karburator il ne meni to isto izgleda .. 44 kw pise na saboracajnoj ??
 
Član
eto sve sam ti rekao,obicni 1,3,,,to sto ti se desava sa sondom mozes lako da rijesis,ako si je premostio i auto radi ok onda bi samo trebao da provjeris koliki ti je co2,ako nije povecan onda je sve ok,nece ti vise trosit
 
Član
skino sam katalizator nju sam stavio na cijev al sam je iskopco jer cim je spojim auto daje ture hoce da se ugasi i sl. sad kkao sam ugasio super radi auto se ne cuje uopste.. a ne cadi mi sekunde samo ono malo kondeza ujutru i to je to ???
 
Član
ma moze i bez nje,ja sam imao takav motor,ustvari imam ga i sad u garazi,presao je 90 000 samo originalne kilometraze,skoro pa nov,znam o cemu se radi,,ako ti je sad sve ok onda samo prati potrosnju,ako ne baca zivo gorivo onda je ok,ako se imalo poremetio bacat ce ti gorivo na auspuh,smrdit ce,morat ces primjetit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top